SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić kiedy koksy cie nie klepią ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Mam taki problem zacząłem brać NANDRONOL drugi raz w swoim życiu za pierwszym razem były efekty podczas prowadzenia kuracji lecz nie duże po 8 ampułkach 1ml przytyłem 5 kg a teraz mam taki problem że zacząłem brać NANDRONOL ten mocniejszy 250 jednostek na ml i przez pierwsze trzy tygodnie było wszystko idealnie przytyłem 8 kl duży przyrost masy nie tłuszczu sił itd. A tu nagle bum MASAKRA od trzech tygodni nic zero przyrostu po prostu nic kuracja trwa cały czas a tu nic biorę po 1ml na tydzień co mam dalej robić pomocy!!!

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 88

Wzrost: 181

Obwód klatki: 116

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 81

Obwód uda: --

Obwód łydki: --

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: 15 g

Ilość spożywanych węglowodanów: ---

Ilość spożywanych tłuszczów: ---

Opis przebytych cykli sterydowych: 8 ampułek Nandrolonu

Trening: 4 raz w tygodniu

Cel cyklu: siła i wygląd

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 3 lata

Poziom BF%: ---

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szczupły

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: raczej owłośony

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): ---

Przysiad (MAX): 100

Baton

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Diete znajdziesz w dziale ODZYWIANIE. ale najpierw poczytaj w tamtym dziale tematy podwieszone bo nie masz o niczym zielonego pojecia.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cykl z dupu to i przyrostów brak,poza tym dieta jest jakaś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
z taką podażą białka to się nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
staram się jeść 5 razy dziennie dużo serów czerwonego miesa surowe jaja owoce do tego jem duzo witamin i pierwiastków tzn kwasy tłuszczowe , selen. cynk, magnez witamina b6 czosnek, Q10 na serce witamina e no i coś na wątrobe

Baton

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
to ile przyjmować białka

Baton

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czyli diety nie masz i tutaj jest jedna z przyczyn,poza tym na samym nandro szału nie zrobisz,deka zawsze z testem chyba że jesteś paskudny i nie zależy ci na bzykaniu.Zacznij od diety i potem myśl o saa a nie odwrotnie bo to błędne koło.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Po tym co napisales widac ze brak diety Taki wredy sport, ze czy na cyklu czy na sucho jesc trzeba porzadnie innaczej nic nie zdzialasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
i tak Ci dobrze szlo jak po samym nandro wez sie podedukuj chlopie bo nie ma zielonego pojecia o niczym

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
Ogolnie rzecz biorac...Nie pomacales jeszcze dobrze sztangi,a za koks sie wziales.
Poczytaj o odzywianiu,treningu,suplach doinformuj sie,a koks zostaw sobie na kiedys tam.

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przytyles bo zaczoles wiecej jesc. odłóż koksy wez sie za miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
ta deca to nie deca imo bo nandrolon by sie wkrecal troche a ty mowisz ze w ciagu pierwszych 3 tyg przytyles iles tam kg a nandro by sie nawet nie wkrecilo do tego czasu,wiec uwazam ze masz wyje*bke.co to za "deca"?

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl w jakich ilosciach i jak stosowac?

Następny temat

Maść sterydowa a zmniejszone wydzielanie hormonow

WHEY premium