SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Obecnie jestem w trakcie cyklu masowego wzbogaconego kreatyna, dieta jest,staz rok, 190 cm, waga 85kg. Sens taki: Co robić? rozwijac dalej mase czy zredukować się? Myślę o redukcji z powodu dużego zapasu na brzuszku. Wcześniej ćwiczyłem systematycznie ale bez diety i to był moj błąd Teraz po wprowadzniu dieta dochodzę do wniosku, że lepiej byłoby zredukować tłuszcz, zarzucić dobrą dietę masową i zbudować real mase Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dużo masz tego fatu? Masz problemy z zrzucaniem fatu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Ogólnie najwięcej na udach,biodrach i brzuchu... no strasznie maskrycznie to nie wygląda jednakże wolałbym tego nie mieć :-] Obawiam się że następny trening masowy po redukcji i tak da mi trochę tłuszczu ale poprzez dobra dietę powinny to być wzrosty minimalne? Wydaje mi się, że nie biorąc pod uwagę fakt,że latem 2 lata wstecz po zimie trochę miałem fatu i zacząłem intensywnie jeździć rowerem i schudłem,oczywiście ograniczałem jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
CYKLICZNOŚĆ III EDYCJA

GRUPA III

CYKL I

https://www.sfd.pl/temat223544/

Zapraszam

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
No dobra czyli:
-zastosować cykliczność -i ma to wyglądac najpierw program1 następnie 2,3,4 tak?czy po wykonaniu cyklu I z obojetnie którym treningiem przejść do cyklu II?
-a co z tą redukcją? wykonać czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1-wybierasz grupę (pod kątem stażu i celu)
2-wybierasz cykl (pod kątem Twojej aktualnej formy i celu)
3-wybierasz JEDEN program treningowy w TYM cyklu (pod kątem możliwości czasowych i sprzętowych) i jedziesz nim cały cykl.
4-po skończonym cyklu jedziesz kolejnym cyklem w TEJ SAMEJ (np. po II - robisz III itd)

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Oki czaję...
A ktoś ma inne zdanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na temat Twój, czy Cykliczności?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
Na mój temat...
Choć do cykliczności też kilka pytań by się znalazło:
Nie uważasz że wykonywanie tych wszystkich ćwiczeń w 1 dzień to nie za dużo? Może jednak sie zdecyduję na to rozwiązanie bo chciałem zrobić jakąś przerwę od splita tj. miałem na myśli HST albo ACT ale cykliczność może sie przyda. Aha pytanko takie bo tak to zrozumiałem mgłbym zmienic trochę ćwiczenia w cykliczności tzn. rozwijac to co odbiega od reszty np. zamiast wznosów bokiem zrobić w opadzie bo tyły trochę są słabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tylko, że wtedy bedziesz je męczył aż 4 x w tygodniu bo mocno pracują podczas ruchów przyciągających w treningu górnego grzbietu

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3615
hmmmm..... a zajmowałeś się(rozpisywałeś) jakiś HST albo wytrzymałościowy? ciągle tylko idzie masówka i chciałbym jakąś zmiane.
A może jakaś wytrzymałościówka połączona z cieższym treningiem brzuszka? Tylko musze wziąść pod uwagę, że z czasem też u mnie krucho najlepiej byłoby 4 * tydzień(z czego raz w sobote albo sobota niedziela)

Zmieniony przez - Krecikos w dniu 2005-09-28 21:22:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z łapą

Następny temat

przetłumaczcie mi to na prosty język :P

WHEY premium