SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić żeby się wiecej podciągać na drążku?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
jedno słowo

PODWIESIĆ

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
krótko i na temat. Efektywność sprawdzę na sobie. Brakuje mi jedynie odnośników do innych tematów, by zebrać to w całość.

"podwiesić"

VooDa są ważniejsze rzeczy niż bicie rekordów w podciąganiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
podwiesić bo dużo pytają o to i jest w prosty sposób wyjaśnione, mało czytania
więc w sam raz dla ludzi którzy zakładają tematy typu

"mam tyle i tyle lat, co mam zrobić żeby się więcej razy podciągać"

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Bez jaj!

Ostatni art. jaki pamiętam zasługujący na wyróżnienie to art. Bery89.
Dziwne, że jeszcze nie został podpięty! rekordy w wycisku, na drążku nie są to tematy stricto związane z działem dla początkujących. Są ważniejsze rzeczy niż bicie rekordów, zresztą są i tak odpowiednie działy na takie typu rzeczy. Fajnie, że art powstał jednak nie zasługuje na wyróżnienie w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
mi pomogło takie coś (i nadal robię):

- 1 powtórzenie: szeroki nachwyt
- 2 powtórzenie: zmniejszamy chwyt o dłoń i dalej nachwyt
- 3 powtórzenie: znowu zmniejszamy chwyt o dłoń i dalej nachwyt

itd. aż dojdziemy do styknięcia dłoni. wtedy robimy powtórzenie, zmieniamy na podchwyt i od wąskiego - do szerokiego. w ten sposób poruszymy wszystkie mięśnie w podciąganiu i na pewno będzie szło nam lepiej mi pomogło, robiłem tak 2-3 serie co 2 dzień.

nie wiem, czy komuś pomoże, mi pomogło

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
sposób jakiś to jest,ale ja jestem już w tej grupie co podciągnie się pow. 15 razy,wiec musiałbym pierwszą serie robić strasznie szeroko

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
QUEBLO

Masz jakiś sposób na przełamanie bariery psychicznej..?
Zawsze jak stoję przed drążkiem to sobie myślę "o kurva już nie mogę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
a jak trenujesz na drążku?

może myśisz sobie "o kurva już nie moge" bo robisz drążek jako któreś z ćwiczeń i nie masz sił,stąd psychiczny dołek?
czy myslisz tak mimo iż masz siły,ale spalasz się nim zaczniesz to ćwiczenie?

jeśli to pierwsze to po prostu trzeba robić drążek gdy mamy wiecej siły

jeśli to drugie to:
1)zmiana treningu podciągania,sęk w tym że być moze narzucasz sobie jakąś granicę którą musisz osiągnąć idąc cały czas tym samym rozstawem rąk,tym samym chwytem itp...zaczynając nowy trening zazwyczaj nie ustalamy żadnych granic,stąd mozemy się nie raz miło zaskoczyć

2) przerwa od ćwiczeń. Nie raz jak wypoczniemy nastawiamy się psychicznie ze jest dobrze,bo przecież jesteśmy wypoczęci

3) zacznij stosowac różne rozstawy dłoni, będziesz się wtedy podciągał różną ilosc razy,co będzie naturalne bo wiadomo że im szerzej trzymasz tym trudniej jest się podciągąc..Chodzi o to że nie będziesz musiał się dołowac jak zrobisz mniej niż w planowałes w którejś serii robiąc wciąż tym samym chwytem
No i staraj się tez unikać porównań z poprzednimi treningami. Czyli w poniedziałek zaczniesz od wąskiego nachwytu,a w środę od średniego nachwytu itd

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
wariant 1.

Zmienię kolejność ćwiczeń na jakiś czas, zobaczę może się "odblokuję"

dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Podwieszac nie bedziemy ze wzgledu na jakies tam zasady podwieszania w tym dziale, ale oczywiscie dobry art leci do spisu tematow

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na brzuch i klatkę

Następny temat

Jakie obciążenia ??

WHEY premium