SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co znaczy perwersja nikt sie nie przekona - a na pewno nie tu %-) vol 15

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171870

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
najwyrazniej pierwszydzien zrobila ale nei wierze ze z workiem, bo tylko o planu mowila a jakby tak popadala 1min w tyl z workiem i powstawala to plank by odszedl na plan dalszy, bo wrazenia miala by inne.
W sumie zawsze sie boje czy ktos podola ale sie uspokajam bo zawsze pokazuja mi ze nawet z zerowa kondycja da sie zrobic najtrudniejsza wytrzymalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Iza a ona czas miała liczyć? Dziewczyna się nie poddaje, ciekawe co z tego dalej będzie.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
a ten worek to jakieś specjalne cudo czy cokolwiek co się da na plecy zarzucić (np plecak z książkami)?

a ja wytrzymałościowe robiłam kiedyś i zawsze mi w"wyszły". Kwestia w jakim czasie i jak bardzo ich nienawidziłam

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No pwnie liczyc czas i powtorzenia, w koncu jak mam ja popedzac nie wiedzac co zrobila
Maja worek jest banalny, mozesz go nawet z worka od spiwora zrobic, - do mojego taki dolaczony jest i wypelnic ciuchami aby byl odpowiednio ciezki
albo kupic jakis worek na liscie i trocinami napelnic - co jest bardziej profesjonalne.
Waga.. hmm to zalezy ale uwazam ze na poczatek dobrze celowac w ok 10kg no i masz "przyjaciela" w walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
brzmi super, jak w Polsce (czy gdzie tam wyląduję) nie będę mieć dalej dostępu do siłowni to sobie coś takiego zapodam dla rozrywki

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Ale się zrobiłam... zapisując się do gastrologa wzięłam pierwszy wolny termin, czyli 27... ale nie spojrzałam, że to 27.10 trzeba mieć zdrowie do chorowania

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
mi się najbardziej podoba jak ktoś chce iść do dentysty z wielkim bólem zęba i dostaje termin "za dwa miesiące"...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja po wypadku w marcu dostałem termin do ortopedy na sierpień

A na zabieg rekonstrukcji nosa kazali czekać... 7 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja kiedyś tam w piątek dostałam list, że w poniedziałek mam przyjść... bo mi kraniotomię zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nawet nie chce wiedzieć co oznacza to dziwne słowo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój plan na mase - do oceny

Następny temat

MASA CIĄG DALSZY+NAGIE ZDJĘCIE MOJEJ SIOSTRY

WHEY premium