SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wybrać na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 71
Witam, mam pytanie co wybrać? Lepiej wziąć po prostu Gainer (jaki?), czy każdy suplement osobno? Zależy mi głównie na przybraniu na wadzę. Staram się ćwiczyć co drugi dzień (pon-środa-piątek/sobota). Waga ~55kg przy 173cm. Budżet myślę około 200zł. Najlepiej jakby ktoś zaproponował w jakie suplementy sie zaopatrzeć, co jest najlepsze teraz na rynku itp. Ostatnio brałem Mass Attack, w miarę jestem zadowolony. Teraz pytanie czy dalej iść w jakiegos gainera czy wszystko osobno? Z gory dziekuje za odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 142 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2688
Hmm mała waga ja bym kupił kreatyne... Ułożył sobie diete I tyle... No może kupil białko jeszcze

Jak długo trenujesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 71
Myślę, że jakoś z ponad pół roku będzie, sporadyczne przerwy.


Zmieniony przez - rybosz699 w dniu 2019-12-17 19:21:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 195 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2931
Ułóż sobie dietę z dodatnim bilansem kalorycznym zamiast wydawać pieniądze na gainery i kreatynę... Porządne żarcie, porządny trening i dobry sen. Nic więcej Ci nie potrzeba. Z suplementów przydatniejsze by były witaminy i minerały albo omega 3. Jakim planem trenujesz że 4 razy w tygodniu?
1

Wytrwałość jest najważniejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 71
Zażywam codziennie z rana omege 3. Trenuje do max 3 razy w tygodniu co 2-3 dni. Miałem stworzony plan treningowy z fabrykisiły, wiec przeplatam sobie ćwiczenia na zmianę. Ogólnie mam problem z przybraniem na wadzę już od dłuższego czasu, dlatego pomyślałem, że jakieś suplementy będą w stanie mi pomóc. Co do diety - lepiej wykupić sobie plan diety, czy może spróbować sam coś skombinować (od razu mówię, że nigdy się w to nie bawiłem). Jeżeli spróbować samemu, ma ktoś może sprawdzony poradnik do konstruowania diety? Ile potrzeba danych wartości, co do tej diety dołożyć itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 142 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2688
A więc tak ile się ruszasz? Na co dzień chodzisz do szkoły /pracy i jaka praca?

Myślę że twój trryb życia to siedzący (szkoła) + siłownia
A więc byś potrzebował na Masse jakieś 2700kcal według bmr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 142 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2688
Teraz tak czego nie możesz jeść? Bo masz alergie np.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
jak nie jesz jak sportowiec to nie licz że wypijesz raz dziennie gainer i przytyjesz. Tym można po jedzeniu na deser pyknąć kalorie i białko na dobicie. I szedł bym bardziej w bulk niż gainer. Mi dość dobrze wchodził Olimp Profi Mass kiedyś, nie był za słodki, nie był za drogi i miał bogaty skład i nie było po nim rewolucji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 71
Dziennie robię średnio 5-6k kroków, tryb siedzący - szkoła, sporadycznie praca fizyczna, siłownia, wf.
Nie mam raczej alergii na nic, aczkolwiek wiem, że nie przepadam za suszonymi pomidorami i oliwkami.


Zmieniony przez - rybosz699 w dniu 2019-12-17 20:12:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 349
napisz w skrócie co jesz na śniadanie obiad kolacje itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 142 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2688
No to tak białko 100g
370g wegli
90g tłuszczu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie mięśni i regeneracja bez odżywki białkowej PYTANIE

Następny temat

Własna przedtreningówka (porada)

WHEY premium