SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz dla Gracjana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13427

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

84 (przed redukcja 105kg)

Wzrost

186

Obwód ramienia

39 (przed redukcja było 43)

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

84cm

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Długi, ale zaliczyłem mnóstwo niewypałów

Opisz swój plan treningowy

Dieta wysokotluszczowa, ale białko na poziomie 200g

Cel cyklu

Jeden raz 100mety

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

W dalszym ciągu CF co drugi dzień.

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Masa bez zbędnego zalania.

Stan zdrowia

Ponad 2 lata temu

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Budowa jabłka, strasznie mnie zalewa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli jak piszesz planujesz zaraz kolejny cykl to po co odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
CooCaine
Jezeli jak piszesz planujesz zaraz kolejny cykl to po co odblok?
jesli ma byc odblok a zaraz cykl to oczywiscie ze zamiast tego lepiej ciagnac ten cykl dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Już wyjaśniam o co mi chodzi.

Chcialbym masę pociągnąć jeszcze ze dwa - trzy miesiące, a dopiero potem, czyli gdzieś maj - czerwiec redukcja.
Tak wiec jeszcze trochę czasu jest, aczkolwiek to mój pierwszy cykl, wiec nie chce tego spier****ic. Do tego planowalem propa 10tygodni, a np po dluzszym estrze z tego co wyczytalem mogę mieć większą retencje wody. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony.
Sila idzie do przodu, jestem bardziej zbity ( pomimo malych rozmiarów i dużego owlosienia ☺ ).
Wiele osób pisze o podniesionym libido, porannym namiocie a u mnie nic takiego nie ma. Nie przejmuje się tym wcale gdyż tez są osoby które tego nie doświadczają.


No ok, a gdyby tak dać ten cyklon 12 tyg??
Wtedy dalej mam walić 100e2d ???
Rozumiem że w tej sytuacji hcg będzie nieuniknione???
Bo na innym forum, choc tutaj także przy propie solo ludzie jada na samym clomidzie i boosterze.

Jeżeli uda mi się pojechać za tydzień do Pl to bym cos dokupil, a jak nie to trzeba będzie walić odblok i czekać na kolejny wyjazd.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tescie mozesz byc rok czy dwa. 10tyg bez hcg chcesz bic, a juz 12tyg to jest nieuniknione? nie lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Przy 10tyg hcg rowniez,ajesli chcesz ryzykowac to Twoja sprawa tylko zeby pozniej nie bylo kolejnego tematu pt,,pomocy,,
A jesli chodzi o retencje to jest ona uzalezniona od diety i/ew e2 a nie od srodka,sam robie redukcje na suscie i jest ok a kiedys natomiast przy pierwszym cyklu na propie mialem taka retencje ze glowa mala


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-03-07 15:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Jeżeli uda mi się pojechać do Pl to się zaopatrzę w coś. Może tym razem będę stawiać na enana??? Zobaczę co znajomy będzie mieć na stanie.
Jeżeli bym się na niego zdecydowal to wtedy jak zrobić przejście????
Zostalo mi 3 tygodnie do końca. Non stop ta sama dawka, czyli 100e2d.
I kolejne pytanie, czy na początek to nie będzie zbyt dlugi cykl????

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Niektorzy leca pierwzy cykl pare lat...co do przejscia na enana to jak skonczysz propa to w nast dzien kiedy powinien isc nastepny strzal wbijasz enana i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Rozumiem, ale teraz tak.
Prop ma krótki okres poltrwania, enan z kolei potrzebuje jakiś czas na rozkręcenie. To w niczym nie koliduje????

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Test juz maz bardzo wysoko sam tak robilem bo tak mi poradzono tutaj i bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Skoro tak piszesz to raczej tak zrobię.
W takim wypadku poleciałbym 16tyg na enanie.
Jak wtedy wygląda kwestia redu???
Obcinam kalorie, wale propa i dalej jade z tematem.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letrozol

Następny temat

Hormon Wzrostu

WHEY premium