SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co teraz dla Gracjana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13426

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

84 (przed redukcja 105kg)

Wzrost

186

Obwód ramienia

39 (przed redukcja było 43)

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

84cm

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Długi, ale zaliczyłem mnóstwo niewypałów

Opisz swój plan treningowy

Dieta wysokotluszczowa, ale białko na poziomie 200g

Cel cyklu

Jeden raz 100mety

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

W dalszym ciągu CF co drugi dzień.

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Masa bez zbędnego zalania.

Stan zdrowia

Ponad 2 lata temu

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Budowa jabłka, strasznie mnie zalewa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomek kup se takie w necie, bo w aptekach za pewne nie będzie: Terumo Agani 0,6 x 32 23G - Lux igły, masz na allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Jak zioekt. Kupuje agani w necie do tego pompki, insulinowki do hcg, płyn odkazajacy i za taki komplet place praktycznie tyle co w aptece stacjonarnej za najtanszy towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dokładnie to tylko jednorazowy wydatek a potem masz a masz :)
A tak chodzisz po aptekach za Toba 20 osób w kolejce i na głos mówisz prosze strzykawki i igły to ludzie za Toba sie gorszą
Zioekt a ja czytalem zawsze Ziutek oczywsice bez urazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dziękuję za pomoc. Jutro postaram się zamówić i podam adres do rodziny w Pl. Wezmę od razu hurtem, żeby bylo na dlugi czas.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Strzykaweczki, igielki zamówione. Teraz tylko czekać ☺

Dzisiaj, a dokładnie wczoraj poleciał kolejny strzal z tych ,,dłuższych" igiel.
Godzinę później trening klatki i dosłownie pompa życia... Nigdy tak mi nie spuchla, aż było milo popatrzeć.

Co do treningów, to znalazłem swoje stare zeszyty i:
• będąc na ,, mecie" robiłem PUSH PULL x4 week. Spuchlem wtedy fajnie i obwody znacznie się poprawiły. Mialem dość spory progres na ciężarach.
• jadąc na sucho robiłem FBW co drugi dzień przez 10tyg i tutaj zanotowalem także duży progres. Po wpisach widać, ze bylem bardzo zadowolony.

Niestety na splicie już takich progresów nie osiągnąłem, ani masowych ani solowych.
Dlatego też zastanawiam się, bo skoro SAA poprawia regenerację, to czy FBW co drugi dzień lub PUSH PULL systemem T-T-W by się nie nadawalo??
Większość tutaj ćwiczy SPLITEM, ale gdy ja mam jednak przed sobą sporo kilogramów do nabrania to chyba taki trening jeszcze nie dla mnie???
Wychodzę z tego zalozenia, gdyż wszyscy tutaj maja ogromną ilość ,,mięsa" , które można katować splitem.

Tak czy inaczej prosilbym o opinie i ewnentualne uzasadnienia, za które bede bardzo wdzięczny, gdyż chce maksymalnie wykorzystać towar, aby potem tego nie żakować, ze mogłem jednak inaczej.
Miska jest dopieta, regeneracja także.
Z gory bardzo dziekuje ☺


Zmieniony przez - Gracja@n w dniu 2017-02-10 02:08:45

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Trening powinno zmieniać się co parę-paręnaście tygodni. Wybierz jaki ci pasuje ale o takie rzeczy nie powinieneś pytać bo to podstawy tego sportu, które musisz znać PRZED wejściem na bombę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Wiem, wiem, Ale zazwyczaj w ramie zmieniam albo kolejność ćwiczeń, albo np. Wycisk płasko na skos.
Dlatego też chciałem znać Wasze zdanie na temat PUSH PULL oraz FBW na bombie.

Ok, koniec tłumaczenia się, teraz to co powinno być.

Wczoraj poszedł kolejny strzal i dzisiaj caly dzień bolała mnie Glowa. ehhh....
Dużo osób pisze, ze odczuwa zwiększone libido na cyklu, a u mnie jest już 2 tygodnie prawie i cisza. Waga delikatnie do przodu, pompa na treningach coraz lepsza, wiec dziala.

Dziś poszedl pierwszy trening z cyku PUSH PULL.
Odbyło się to w następujący sposób:
Przysiady x5
Wycisk lekki skos sztangi x4
Wycisk większy skos hantli x3
Żołnierskie x3
Wznosy na boki x3
Wyciskanie francuskie x4
Spięcia brzucha x4

Na nogi tylko przysiady, bo kolano nie pozwala na więcej. Niestety...... Wiec proszę o wyrozumiałość .

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Dzisiaj był kolejny strzal. Coraz bardziej przyzwyczajam się do iniekcji.

Potem trening:
Wiosło sztangą x4
Zarzut na barki x3
Mc na prostych nogach x3
Unoszenie sztangi prostej x4

Pompa dość fajna, Ale ostania seria unoszenia to byla walka z samym sobą, tak bicepsy bolały.
Myślę, aby przysiady dać z poprzedniego treningu na ten.
Tak czy inaczej coraz więcej wchodzi na sztangę co bardzo mnie cieszy ☺
Kalorie dalej na poziomie 3400-3500kcsl i obserwuje pas, bo gdy zacznie zalewać, dodam aeroby.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Ostatnio nie mialem czasu na pisanie, wiec nadrabiam.
Jestem po kolejnych kłuciach. Skończyły mi się igły 0,7x30, wiec znowu polazlem do apteki i tym razem zakupilem cieńsze 0,6x30. Czekam na dostawę i mam nadzieję, ze jutro już bede mogl odebrać swój towar z Pl.

Wczoraj poleciało:
Wycisk wąski sztangi skos x 4
Wycisk hantli skos x3
Żołnierskie x3
Wznosy na boki x3
Francuski siedząc x4
Spięcia brzucha x4

Natomiast dzisiaj:
Przysiady x5
Wioslo sztanga x4
Przenoszenie sztangi x4
Unoszenie sztangi lamanej x4 (na zmianę z prostą)
Unoszenie nog do gory lezac x4

Myślę czy na klatkę plecy i barki nie dorzucić jeszcze jednej serii choć wiem, ze więcej wcale nie znaczy lepiej.
Dieta na poziomie 3500kcal i tyle bede narazie trzymać.

Z racji tego, ze jade do Pl zakupie kolejnego gainerka, bialeczko i dokupię propy bo zostalo mi na 9 strzałów.

Na wycinkę zastanawiam się pomiędzy clenem a spalaczem eph100. Kolega bral i chwali, tyle ze jest delira rak i glows boli jak na wspomnianym clenie.


Libido jakby się ruszyli troszeczkę na +, tak samo jak pompa, ktora jest coraz lepsza.

Nadzieję na lepszą sylwetkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5404
Już po powrócisz Pl i mam ze soba prope ABURAIHAN IRAN. Jestem ciekaw, czy jest tak bezbolesna jak genesis.
Co do cyklu to jestem po kolejnym strzale. Sylwetka zaczyna się poprawiać na +, silowo również bardzo dobrze.
Jutro z rana się zważę i zmierzę, to wrzucę tutaj.

Moje makro
B 3g/kg
W 5g/kg
T do uzupełnienia

Jeżeli waga stanie to dorzucę jakieś 200kcal.

Jestem już prawie w polowie i zastanawiam się czy kończyć w 10tyg czy zarzucić jeszcze enana, a potem clena. Zaczęli mnie to troszkę kręcić

Nadzieję na lepszą sylwetkę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Letrozol

Następny temat

Hormon Wzrostu

WHEY premium