SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sie stało z Miśkiem Francois ?

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2816
krzychu zenada.
zalezy jakie laski i jak umiesnieni.
jak tacy co ty prezentujesz na avatarze to zycze powodzenia, bo taka postura u wiekszosci dziewczyn jest juz odrazająca. lekkie umiesnienie, reka nie przekraczajaca 40 cm to rouzmiem. a to da sei bez sterydow osiagnac.
z takimi "kablami" to mozesz sobie pod sciana z kolegami stac. zawsze na baletach jak widzialem takich burakow, to albo bili sie miedzy sobą albo sie z kolegami napinali pod scianą.
z tym antybiotykami tze wyjechales. nie wiem jaka jest prawda, ale jesli sa szkodliwe to i tak robią wiecej pozytku dla organizmu niz szkod, a i tak nie bierzemy ich non stop.
czyli widac ze ty tez walisz w dupsko respect

Zmieniony przez - tamten w dniu 2006-07-13 15:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Dziewullo o co Ci kurva chodzi?

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Dziewullo opowiadasz bzdury. Nikt tu nie pieje peanow pochwalnych dla steroidow i nie bedzie. Natomiast rola tego forum jest informacja. O szkodliwosc SAA mowi sie bardzo duzo na forum, a nie mowienie o problemie wcale go nie rozwiazuje. Ale po tonie twojej wypowiedzi mam wrazenie, ze nie bywasz w zbyt wielu dzialach tego forum...

Tamten troche zluzuj z epitetami.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2006-07-13 17:46:35

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
dziewullo - jesteś tutaj jedyną osobą, która co drugie słowo mówi "sterydy". Ktoś zapytał co się stało z jednym zawodnikiem a ty, nieproszony wyjechałeś od razu z d****ami, pajacami i sterydami.

Nikt tutaj nie broni sterydów - tylko ludzi biorących sterydy, ponieważ robią to na własny użytek i jest to wyłącznie ich prywatna sprawa. Nikt nie ma prawa nazywać ich d****ami tylko dlatego, że podjęli taki wybór. Powiedz jeszcze, że to żyd, pijak i złodziej - to typowa wiązanka "kwiatów polskich". Podejrzewam, że sam brałeś tylko g**** ci dały dlatego teraz z zazdrości jedziesz po "koksiarzach".

Nie wiem skąd pomysł, że akurat dzięki temu, że nazwałeś go pajacem i d****em - wspomniane przez ciebie "rzesze 15latków" odrzucą myśl o braniu sterydów. A paradoksalne dodatkowo jest to, że najmocniejszy steryd czyli hormon wzrostu jest w niektórych krajach normalnie przepisywany na receptę i nie posiada nawet statusu sterydu.

Nie popieram sterydów - ale jestem też przeciwny demonizowaniu ich. Znacznie bardziej szkodliwa jest ludzka głupota, która niestety często idzie w parze z nimi - a polegająca na przedawkowywaniu. Jeżeli przedawkujesz aspirynę - też będziesz miał problemy ze zdrowiem.

Nawet jeżeli są mistrzami na SAA - to jednak są mistrzami. Reprezentujesz typową postawę dla polaczka-cwaniaczka, żałosnego zakompleksionego człowieczka z małym penisem i potwornym kompleksem niższości. Skoro nie możesz podnieść własnej wartości - to starasz się obniżyć wartość innych. Dla mnie tytułowy Misiek Francois zawsze będzie kimś, choćby dlatego, że niewielu nawet na sterydach osiągnęło taki poziom.

Dodatkowo o ile nie złapałeś go "za dupę" podczas brania sterydów - to nie masz prawa twierdzić, że je zażywał, choć wszyscy podejrzewamy, że tak.


tamten - dla twojej wiadomości przyjacielu to w życiu wziąłem słownie trzy zastrzyki z SAA - to po pierwsze, jeżeli widziałeś buraki - to chyba w albumie rodzinnym, to po drugie, a jeśli masz własne doświadczenia z "waleniem w dupsko" to mnie to nie interesuje - każdemu wolno kochać inaczej

Mimo wszystko pozdrawiam was, bo podejrzewam, że chcieliście dobrze - ale to nie w tej formie panowie i nie w ten sposób.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
odebrałem mu prawo głosu.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Yeah - dobra robota mietas.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
wkoncu cos pozytecznego zrobiles
sok

EDIT
chociaz z drugiej strony ta rozmowa mogla sie jeszcze rozwinac

Zmieniony przez - HK w dniu 2006-07-13 18:58:06

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
W sumie niewielka szkoda, niewiele wniósł do tematu...

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja tam chciałem, żeby ten dział trzymał poziom, ale rzy takich ludziach... no dejta pan spokój

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
takich jak on nie lubie najbardziej
uparty ignorant co mysle ze pozjadaql wszytskie rozumy
jednym slowem d**** , bez obrazy dla d****i

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polskie tricepsy

Następny temat

Ed Corney

WHEY premium