SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DON LONG - co sie z nim stało/dzieje?

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560


Jak wyżej w temacie macie może jakieś wieści o tym kulturyśćie co sie z nim aktualnie dizeje?

Kiedyś chyba w 96 czy 97 roku czytałem z nim wywiad i wyglądał ogromnie, mówiono na niego , że ma barki jak Armatnie Kule

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560


.

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Wyczytalem gdzies ze ma on problemy z sercem i wycofal sie z zawodowego sportu.Robi dalej silke ale nie tak intensywnie jak kiedys.Ale moge sie mylic.Moze pomylilem go z kims?

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Ja czytałem że ma problemy z nerkami ale tez nie jestem pewien czy to chodziło o niego czy o kogoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Mam jego plakat na siłowni a jest to stary plakat i jest chyba pod nim podpisane coś takiego: Don Long mimo 35godzin dializ tygodniowo znajduje jeszcze czas na trening, czyli coś z nerkami musi mieć chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
W sierpniowym numerze"Flexa" lub "Ironmana"(wydania angielskie) Don Long mowil, ze trenuje teraz z zamiarem powrotu na zawodowa scene.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bond jakiego nieznacie..

Następny temat

Moze nie widzieliscie

WHEY premium