SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się dzieje z Jarkiem Dymkiem???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pominę od razu wstęp bo chyba każdy wie o co chodzi. Ale po 3 miesiącach (na tyle został tymczasowo aresztowany Jarek) nadal nic nie wiadomo jak przedstawia się jego sytuacja. Najlepiej byłoby gdyby głos zajął Metrowiec. Nie chodzi mi o zdradzanie jakichś detali ale chociażby o to czy Ralf ciągle trenuje, ogólnie jak się miewa itd. Jeśli więc ktokolwiek ma jakieś informacje to piszcie, piszcie.

Pozdrowienia dla Jarka.
JESTEŚMY Z TOBĄ!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
Wlasnie o co chodzi im dluzej sie to przeciaga tym bardziej sie upewniwm w przekonaniu ze to jakis wielki przekret.Trzymaja go tam jak za zabojstwo.ale po sprawie jest szansa na odszkodowanie i rozdmuchanie calej afery w mediach oraz wsadzenie prokuratora który wzia kase za to.

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17182
witam. z tego co wiem Szymiec pisał że Jarek ma się ok i ma treningi w pace 4x w tygodniu.Jestem pewnien że co do jedzenia to koledzy o nim niezapominaja i wspomagają np.odrzywkami.Ma przecież rodzine , która napewno też pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jezeli mozna tak powiedziec, to Jarek ma sie dobrze. Co do jedzenia nie jest tak dobrze, bo musi jesc tamto zarcie, ktore jest bardzo tluste. Jarek obecnie wazy 130kg i jak na te warunki, w ktorych przebywa i musi cwiczyc jest bardzo silny. Ile jeszcze mu zostalo sankcji, tego nie wiedza najstarsi indianie. Tak wlasnie dziala prawo w naszym kraju.

Zmieniony przez - metrowiec w dniu 2004-06-21 10:11:21

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Nie znam Jarka osobiscie ale jest jednym z bardziej lubianych przezemnie zawodnikow Mam nadzieje ze wyjdzie dosc szybko i nie odbije sie to na jego karierze - ale kiedy nastapi to to nikt nie wie ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Zyz : już się odbiło .Stracił sezon ,formę i reputację .

To dobrze ,że trzyma się jakoś .Mam nadzieje ,że wystartuje w następnym sezonie ,a jak nie to najpóźniej za 2 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
Mam nadzieje ,że cała sytułacja wzmocni psychicznie bo jak wpadnie w większy dołek to będzie po zawodniuku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim, przynajmniej trochę się wyjaśniło.
A tak wogóle to nasze państwo i prawo działa tak jak wcześniejsza firma strongmanpolska, nie jestem wróżką i nie chce przepowiadać ale ten kraj nie długo skończy tak jak oni.
Zresztą nie chodzi tylko o sprawę Jarka.

POZDRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17182
Z tego co słyszałem Jarek już jest na wolności.Podobno pokazał się na finale w Szczecinie.Prosze kogoś kto ma szerszą wiedze na ten temat (metrowiec) o wypowiedź.
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
ja go na tym finale nie widzialem...

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17182
Jarek jest już na wolności.To pewne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest z zawodami strongmanów?

Następny temat

grudziądz 19.06

WHEY premium