SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się do cholery dzieje z Rogerem Gracie???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Toney miał wygrywac przez boks gadka pod publike, myśle ze Roger zdaje sobie doskonale sprawe, że w obecnych czasach w MMA trzeba być wszechstronnym , i samo BJJ nie starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli dostanie łupnia to na 100% będę pewny, że samo świetne bjj nie wystarczy. No i jeszcze jak Rickson powróci i przegra

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
Roger ma walczyć na gali Strikeforce: St. Louis z niejakim Mike'iem Kyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
WIELKIE dzięki! Już nie mogę się doczekać. A co by się Waszym zdaniem stało, gdyby Rogera wrzucono już teraz na głęboką wodę i daliby mu kogoś ze ścisłej czołówki HW?

Zmieniony przez - Puar w dniu 2010-10-11 17:58:38

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
W*******...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wierzę Ci

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Może miałby farta i złapałby kogos jak Werdum Fiedzie, inaczej go nie widze z czołówką.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
JEST! Walczy w styczniu na Strikeforce.
http://www.fight24.pl/nick-diaz-vs-evangelista-cyborg-santos-w-styczniu/ 

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
W ostatniej walce wygrał, ale z tego co pamiętam nie dlatego że on był super tylko dlatego że przeciwnik był słaby. Czasy zawodników z bjj się skończyły, teraz trzeba trenować wszechstronnie, a dla niego priorytetem jest bjj, więc nie ma co się oszukiwać, świata MMA nie zawojuje, może raz na jakiś czas zawalczyć i zrobić niespodziankę, ale wątpię żeby się na szczycie utrzymał.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zobaczymy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYLEMAT POMOCY

Następny temat

Bellator 31 - video z gali

WHEY premium