SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic? Zastój juz 2-gi miesiac

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: mala1x9
WIEK: 29
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: ćwiczenia tylko w domu, biegi, rower,basen

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 53
WZROST: 152
OBWÓD RAMIENIA: 24,5
OBWÓD ŁYDKI: 35
OBWÓD UDA: 51
OBWÓD BIODER: 84
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 72
OBWÓD TALI 68
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 84

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) nie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? 5 posiłków dziennie na deficycie spożywam 1550 kacl, nie jem słodyczy, nie pije słodzonych napojów, tylko dusze bądz pieke w piekarniku, zero fast- foodów, pije okolo 2 litrów wody, pieczywo żytnie, makaron,ryz - piełnoziarnisty.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? od 2 miesiecy brak efektów - waga stoi;/;

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE niestety nie

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem



A teraz pytanie :) Problemem moim jest brak efektów juz od 2 miesiecy czy warto wprowadzic zmiany w rozkladzie makro w ciagu dnia? mysle o tym czy np zastosowac 2 posiłki w ktorych nie bedzie węglowodanów, jesli tak to czy w takim posiłku mozna/ trzeba wliczac wegle z warzyw albo nabiały np jogurt naturalny? zastanawia mnie tez ilosc spożywanych kalorii czy nie jem za dużo czy za mało ?? Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wrzuć rozpiskę z jadłospisu (przykładowy jeden, dwa dni). Tak żeby można było widzieć rozkład makr. Możesz przez stronę Po Treningu. Ciężko tu cokolwiek wywnioskować.
Brzuch tak puściłaś czy zwykle tak wydęty?

EDIT: waga, wagą... A jak obwody?
One są ważniejsze.


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-09-15 14:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
Wydęty ?? !! Taki został po porodzie. i tak juz zeszłam kilkanascie centymetrów z obwodu brzucha, wiec jest lepiej niz bylo, chociaz tak jak widać jest "spuszczony" ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
to taka przykladowa rozpiska !! tylko niekoniecznie tak w ciagu dnia sie to rozkladalo czasem juz godziny nie zmienialaam albo dodalam cos do posilku nr 2 a tak np bylo w nr 3




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
No nie bądź taka zaskoczona.. Ale ja tu nie doczytałam ani jednego słowa o porodzie. A dla pewności zrobiłam to kilkukrotnie.. Kiedy rodziłaś?
I nie krzycz, proszę..


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-09-15 15:46:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
no tak przepraszam nigdzie tego nie napisalam, rodziłam przez cesarskie ciecie 18 mc temu, ale niestety dopiero po roku od czasu porodu zaczelam "cos" ze sobą robic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ciąża to 9 miesięcy przed - i tyle samo po porodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
chyba nie do konca rozumiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
To znaczy że przez ten czas - a szczególnie jak karmi się piersią - nie ma mowy o ścisłych dietach. Owszem należy jeść dobrze ale bez trzymania jakiś szczególnych rygorów. Sprawdzałaś czy nie masz diastasis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Do tego dieta jest kiepska - zarówno pod względem doboru składników, rozkładu makrosów jak i kaloryczności.

To art do poczytania:

http://potreningu.pl/articles/1251/co-jedza-ladies-sfd 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
tak sprawdzałam, sama w domu, sadze ze nie mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpagat a trening siłowy

Następny temat

Redukcja - Help Me

WHEY premium