SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po shocku?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106
Waga: 100kg Wiek: 20. Brałem ostatnio shock+ storma. Nie jestem zadowolony, widziałem jak na niektórych shock działa, a na mnie praktycznie nic (trochę chyba podnosił ciśnienie). Moim celem jest masa i siła. Co wziąć? Chciałbym może coś pobudzającego przed treningiem, na dobrą pompę i szybki przyrost siły z masą. Co do ceny raczej bez większego znaczenie (oczywiście w ramach rozsądku). Co polecacie?

"I do it because I can,
I can because I want to,
I want to because you said I couldn't."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Akurat to tej marki sie nie tyczy, ze koloryzuja wszystko. To co jest napisane tak jest. Wiem to na swoim przykladzie. Tak jak w opisie do tej pory to co bralem z tej marki dziala.
To ze wiekszosc marek robi walki i wciska to swoim klientom nie musi sie tyczyc wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nic poza kreatyną takich efektów nie da.

shock już tak nie pobudza i nie pompuje jak kiedyś niestety.

skosztuj white flood, dobry pomper i energetyzujacy nieco.



zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Wez E-bol. Da Ci to samo a moze nawet lepsze efekty niz kreatyna. Calkowity substytut do kreatyne. Na mnie działa rewelacyjnie. Koncze pierwsze opakowaia i napewno dokupie drugie i wezme wraz z T-bole jak zaleca producent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
cóż to ten e-bol?? daj jakiś link do info

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Robi go Thermolife. Linku nie moge podac nawet w celu informacyjnym bo Pan Mietki usunie poost. Wpisz w google nazwe firmy jak znajdziesz strone to jest tez jej wersja polska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
http://www.musclemania.pl/index.php?action=show&suplement=THERMOLIFE_E-BOL&nodeid=164 

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
pkt. 6

Zamieszczania reklam (nazw) konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm, które nie mają opłaconej reklamy w postaci banera na Sportowym Forum Dyskusyjnym. Niedopuszczalne jest umieszczanie wypowiedzi bez żadnej wartości merytorycznej - zawierających wyłącznie reklamę.
Podawanie adresów internetowych (www / e-mail), cenników, informacji o promocjach lub telefonów możliwe jest jedynie w wykupionym dziale komercyjnym.

Pan Miętki tutaj zarządza całym tym bajzlem.

miej to na uwadze.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
To ok. Tylko co robi ta wypowiedz powyzej Pana Mietkiego?

A czy podanie amrykanskiej storny producenta to naruszenie pkt. 6 ?
Wiele osob podaje linki stron amerykanskich producentow i nic sie z tym nie robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
owszem.

podałeś też namiary na stronę polską

a wychwalanie pod niebiosa jednego produktu/producenta etc. jest tutaj na celowniku z wiadomych względów.

do reguł panujących w dziale dostosowujesz się Ty a nie odwrotnie.

do moderatorów również.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Chyba pomyliły wam się pojęcia substytut to jest "zamiennik" kreatyna - krealkalyn. e-bol to zupełnie odmienny środek o innej zasadzie działania o ile się orientuje to buzer testosteronu
i nie ma nic wspólnego z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Mietki a to co napisal SlipBoro post wyzej nad Twoim adres konkurencyjnego serwisu ? i ... to jest ok?

Florian555 T-bol to buzer tescia , E-bol jest niehormonalnym srodkiem anabolicznym.
Oczywsice zamiennik zamiast kreatyny mozna brac E-bol'a. Wiecznie na kreatynie ne mozna byc i on do tego sie nadaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal m stak co do tego ?

Następny temat

Nurtuje mnie to.... shock i storm

WHEY premium