SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po przerwie zacząć? HST vs. SPLIT

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jesli powtórzy sie to na kilku treningach tzn ze zle dobrałes maksy

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Nawet jeśli tą pierwszą serię robię w odpowiednie ilości reps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wg. mnie tak, nie po to masz załozenie 3 serii żeby robić 2 i cos tam

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
a jeśli zdarzy się że nie dam rady tylu zrobić to co? na następnym treningu robić tym samym obciążeniem czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
tak, aż wyrobisz załozoną liczbę powtórzeń

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Ok dzięki. Narazie mi bardzo pomogłes. Jak będę miał jakieś inne pytania to będę pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Nie wiem czy to tak powinno byc czy cos zle zrobilem lecz po pierwszym treningu zero zmeczenia, zero pompy i zero satysfakcji z wysilku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ale zobacz jakimi ciezarami operujesz, to są zbyt małe ciezary aeby mocno przecwiczyc mięsień, poza tym 15-tki mają inny cel

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Okej, mam nadzieję że jest tak jak mówisz. Pewnie z każdym treningiem będzie coraz ciężej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Mam kolejne pytanie
Jestem już po przedostatnim treningu 15-tek i czuję, że do wielu a nawet większości partii mógłbym jeszcze sporo dołożyć. Więcej niż założyłem swoje maksy. I tu pytanie czy mogę zrobić np. 7-8 treningów pietnastek dochądząc do tego rzeczywistego maksa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD - Strona Główna » Trening dla początkujących Nowy i proszę o rady i dość nie typ

Następny temat

Ćwiczenia na łydki

WHEY premium