SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po monohydracie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam
Został mi ostatni (szósty) tydzień suplementacji monohydratem kreatyny olimp 1250,
był to mój pierwszy cykl, waga +6kg, oczywiście cały czas trzymam dietę.
Mam do Was pytanie co brać w przerwie między cyklami kreatynowymi, bo mam zamiar teraz zrobić 6 tygodni przerwy miedzy kolejnym cyklem.
Czy AAKG to dobry wybór ?
Dodam, że pieniądze nie są w tym przypadku ważne.

z góry dziękuje za odpowiedzi

Aha,
Waga 78kg
Wzrost 183cm
Staż treningowy ok 8-9 miesięcy.

Zmieniony przez - prezes861 w dniu 2009-10-18 19:49:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Niechce zakładać nowego tematu, to piszę tutaj.

Zakupiłem AAKG Treca, mam zamiar brać do w przerwie miedzy cyklami na kreatynie jak już wcześniej pisałem.
Czytałem, że dawkowanie AAKG jest dla każdego indywidualne, ale od jakiej ilości zacząć?; czy brać w DNT ?; brać przed i po treningu ?

Druga sprawa to MZB Olimpa, albo jak kto woli ZMA,
będe brał to przed snem, ile kapsów dziennie ? brać w DT i DNT ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trzymaj nadal dietę

w tej porze zainwestowac warto w witaminy/minerały

aakg mozesz dorzucać- choc nie wiem czy nie lepiej jabłczan cytruliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Diete trzymam cały czas,
Jak narazie jestem zadowolony z efektów,

Co do witamin to od kiedy ćwicze biore codziennie Vitamin multiple Sport.

I myśle właśnie o Olimp AAKG Extreme MC, stąd ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
"zrobić 6 tygodni przerwy miedzy kolejnym cyklem" poczekaj dłużej bo będzie słaby efekt zbyt mała przerwa

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ok. więc

natomiast myslę, ze 6 tygodni jest calkiem wystarczająca przerwa- przyznam ,ze ja robię nawet krotsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
apo to ty cały czas na kretynie praktycznie bo zanim schodzi z organizmu do normalnego poziomu to ty znów zapodajesz kolejny cykl... hmmm

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Ja też czytałem, że najlepsze efekty są kiedy przerwa trwa tyle samo co cykl, więc taki mam plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ja tam robię cykl 7-8tyg potem z 3miesiące przerwy i jest ok pozdro.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wlaściwie takj- choć nie do końca- czuć jednak, ze poziom jej sie obniża znacznie- może to juz u mnie[albo efekt osobniczy],że szybciej ten poziom sie obniża; choc powiem,ze także szybko sie i podwyższa

może wlaśnie dlatego taki systam obralem

ogolnie jednak ptzyjeta metoda co do przerwy takiej jak cykl ew. troszke krotszej uwazam za metodę najbardziej trafiona dla ogółu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Panowie, odbiegliśmy troszkę od tematu,
pytaniem było jakie suple brać w przerwach miedzy cyklami,

Czytałem o AAKG Extreme Olimp bądź Trec, ale chciałbym się Was poradzić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ile masz kasy ? bo można jaki stack bez kreatyny

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xp + Cp ?

Następny temat

Smaczne białko?

WHEY premium