SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co nie podnosi ciśnienia krwi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.
Mam pewien problem. Ponad pół roku temu robiłem swój drugi cykl na mecie z cypio i podniosło mi ciśnienie do wartości 180/110, że o pulsie spoczynkowym nie powiem...
Nie dało się trenować. W tej chwili spadło do wartości 145/95 i w tym poziomie się utrzymuje.

Niestety muszę coś wymyśleć na kuracje typowo siłową bez masowania z racji sportu który uprawiam . Chodzi stricte o to, żeby nie podniosło mi ciśnienia krwi. Wiem, że Oxa byłaby ok i na przykład turinabol. Coś jeszcze przychodzi Wam do głowy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9856
jest duzo środków farmakologicznych które obniżają ciśnienie, dostaniesz nawet bez recki. Można przecież stabilizować ciśnienie podczas cyklu.

Zmieniony przez - irift w dniu 2013-07-13 12:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
145/95 to już jest nadciśnienie które należy leczyć
najpierw zajmij się tym problemem a potem myśl o cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jw. kardiolog.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
aaa tam chlopai nie przesadzajcie. JA po winku z tesciem mialem 190 /120 i puls o 115, stan utrzymywal sie prawie rok kiedy bylem za granica. W polsce uderzylem wyciag z jemioly, spore dawki megnezu i potasu kiedy czulem ze kuje. Spadlo jakos samo do 110/70 , aktualnie na dosc dlugim cyklu winku itd cisnienie mam czasem za niskie. Nadal pije jemiole ale pametajac ze wchodzi mocno na nerki nie pije jej codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
pomaga tez czosnek, ale nie liczyl bym na ten w tabletkach. pare tygodni bralem po 1-2 zabek dziennie i mnie pomoglo. U lekarza bylem, mowi ze serce jak nowo narodzone, pamieta wczesniejsze powiklania. A rzede wszystkim ostrzegam przed wszelkimi lekami na cisnienie i blokerami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
a ja ostrzegam przed takimi głupotami które wypisuje kolega wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Pod jemiołą to się można całować.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi lekarka powiedziała, że 145/95 to nie jest jeszcze ciśnienie na wdrożenie leczenia. Leki hipotensyjne to problem, bo jak zaczynamy brać to bierzemy do końca życia. O wyciągu z jemioły słyszałem, kupiłem i stosowałem.. Odrobinę pomogło, ale więcej w tym leku homeopatycznego niż takiego, który rzeczywiście leczy moim zdaniem. Ogólnie chciałem zapytać czy z własnego doświadczenia i wiedzy wiecie coś o środkach SAA które ciśnienia nie podnoszą lub podnoszą w niewielkim stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na 1,5gr testa, 1gr deki i 80mg ed wina miałem ciśnienie 120/80 mierzone u lekarki, 3 lata temu na głupim cyklu z 30mg ed mety rozwaliłem ciśnienie, odkąd jem czysto i kręce cardio problem ciśnienia znikł całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Boldenon i Anavar moga byc razem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy w cyklu Enan+Metanabol

Następny temat

odbloki?

WHEY premium