SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na trzeci cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1414

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

80

Wzrost

172

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4000

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

push pull legs

Cel cyklu

wzrost masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudniecia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Pierwszy cykl test cypio 350mg/week
Drugi cykl test cypio 430mg/week i prima 350mg/week
Co na trzeci cykl? Chciałbym coś bardziej anabolicznego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29400 Napisanych postów 62848 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902214
Nie miałem dużo do czynienia z NPP ale jakoś tak właśnie to widzę ze stałym podbijaniem i progresowaniem.stara szkoła.
Co do testa spokojnie można dać 500 i lecieć stała dawkę ale myślę ze spokojne podbijanie przeniesie się na stały progres.
Co do proporcji mówią ze zdrowo i przyjemnie jest mieć 2 do 1 test do NPP ale w czasach badań cabaseru itd spokojnie można zjechać do 1:1 i będzie ok.
Opcji więcej nandro niż testa nie sprawdzałem a szczerze jestem ciekawy jak by to wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Test deka metka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Jak długo i jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
Kilkanascie tygodni, dawki po 500 mg/tydz testa i deci.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2022-06-12 16:53:06

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Test deka, metki nie trzeba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
A coś mocniejszego? Deka jest dużo mocniejsza od primy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Ale po co mocniejszego?test,deka i dopięta micha i trening I starczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Żeby mieć lepsze efekty, bo nie jestem zadowolony z obecnych. Mam cały czas dopiętą miskę, trzymam cały czas wszystkie założenia na 100%, białka prawie 3,0 na 1kg masy ciała, kalorie jedzone co do jednej, rosnę, waga ciała idzie ładnie bo tak po 0,5kg średnio tygodniowo w górę, ale tłuszcz też idzie. Trening 5 razy w tygodniu, serie na maksa, przekraczające do niemożności wykonania pełnego ruchu prawidłowo w prawidłowym zakresie (czyli do upadku miesniowego lub trochę ponad, niektórzy nazywają to załamaniem), a biceps jak przy wadze 80,0 kg miał 39,5 cm 9 miesiecy temu, tak teraz przy wadze 80,0 kg również biceps ma dokładnie 39,5 cm. To jest okej czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Czekaj to ta waga rośnie czy nie?bo niby różnie 0.5kg a nadal masz 80kg z tego co napisałeś
I myślisz że na czymś mocniejszym pojdzie lepiej masa?test I deka I styka a może micha jednak slaba
Albo za dużo treningów bo 5 to już sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Robię za dużo treningów i dlatego niebuduje masy miesniowej? Bo redukowałem i pytanie czy porównanie 80,0 kg do 80,0 kg i wymiarów do tych samych wag i rozmiarów jakie mam jest miarodajne czy nie jest miarodajne. Bo jak porównywać czy ma się efekty? Zdjęcia to saubiektywna sprawa. Nabycie tłuszczu na masie to też nie jest miarodajne - to że się rośnie nie znaczy, że budujemy masę mięśniową.

NPP jest mocniejsze od deki czy słabsze?


Zmieniony przez - parej w dniu 2022-06-15 13:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
A prop jest mocniejszy od enana?
No jeśli dobrze w bilansie uwzględniasz 5treningow i masz odpowiednią nadwyżkę oraz makro to ok Chociaż regeneracja tez jest bardzo ważna
Ja bym został przy test plus nandro w sumie jedno z lepszych połączeń na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoki Estradiol

Następny temat

Środki

WHEY premium