SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na dobry jakościowo cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

75

Wzrost

175

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

Bd

Obwód uda

Bd

Obwód talii

83

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tussi

Opisz swój plan treningowy

Fbw ale będzie split

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Miesiąc

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Co polecacie tylko orali na dobra jakościowo masę? Zastanawiałem się nad SARM lub PH . Czy może najbezpieczniejsza będzie meta ? Dodam że próby wątrobowe są wzorowe. Zależy mi dobrej jakościowo masie, żeby po cyklu zostało tak z 5 kg mięsa. Po tym przelece jeszcze miesiąc na masie i potem będę ciał do 8%bf.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
No to może Turka tylko libido może na niej klapnac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Libido jakoś przeżyje. Właśnie ta turka z tego co slyszałem to jest słabsza od metanabolu ale praktycznie 0 retencji wody i dosyć dobra jakościowa masa- 5kg realnie mogę na tym ugrać w 2 miesiące- tak myśle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A powiedz mi jeszcze czmeu akurat tura? Jak tutaj czytam to wszyscy leca na mecie. A druga sprawa gdybym przestał cwiczyć po tej turze to wszystko mi spadnie czy jednak cos zostanie niż przed cylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 78 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 643
prop + masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TYLKO orale pisze na poczatku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941378
Master przy takim bf to strata kasy..

Czemu tylko orale..? Igły się boisz..? Tutaj test spisał by się idealnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
drennei
A powiedz mi jeszcze czmeu akurat tura? Jak tutaj czytam to wszyscy leca na mecie. A druga sprawa gdybym przestał cwiczyć po tej turze to wszystko mi spadnie czy jednak cos zostanie niż przed cylem?


Taaa metę to lecą gile po 18 lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 303 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10661
Cos mi nie pasuje w tym robieniu masy przez miesiac a potem wycinki do 8%. Idea niby sluszna ale cos zbudujesz przez te 4 tyg? Przeciez pierwszy tydzien twoj organizm bedzie sie przestawial z wycinki na masowanie wiec de facto zostaja ci 3 tyg z tego miesiaca robienia masy. Niech ktos mnie poprawi jesli nie mam racji i masowanie przez miesiac cos zbuduje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
Masz złe założenia,ładnie i prawilnie trzeba kłuć dupę,orale tylko jako dodatek i to z czasem, a środki jedziesz az na mase po redu.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niee chodziło mi że na tym przelece z 2-3 miesiące potem miesiąc przelece bez koksu A potem redukcja do 8%bf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka redukcji

Następny temat

Anastazol na estro

WHEY premium