SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na dobry jakościowo cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Formularz - Proszę o pomoc

22

Waga

75

Wzrost

175

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

Bd

Obwód uda

Bd

Obwód talii

83

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tussi

Opisz swój plan treningowy

Fbw ale będzie split

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Miesiąc

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1800

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2910
Cześć.
Co polecacie tylko orali na dobra jakościowo masę? Zastanawiałem się nad SARM lub PH . Czy może najbezpieczniejsza będzie meta ? Dodam że próby wątrobowe są wzorowe. Zależy mi dobrej jakościowo masie, żeby po cyklu zostało tak z 5 kg mięsa. Po tym przelece jeszcze miesiąc na masie i potem będę ciał do 8%bf.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23603 Napisanych postów 255662 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320356
No to może Turka tylko libido może na niej klapnac

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2910
Libido jakoś przeżyje. Właśnie ta turka z tego co slyszałem to jest słabsza od metanabolu ale praktycznie 0 retencji wody i dosyć dobra jakościowa masa- 5kg realnie mogę na tym ugrać w 2 miesiące- tak myśle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A powiedz mi jeszcze czmeu akurat tura? Jak tutaj czytam to wszyscy leca na mecie. A druga sprawa gdybym przestał cwiczyć po tej turze to wszystko mi spadnie czy jednak cos zostanie niż przed cylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 72 Wiek 28 dni Na forum 28 dni Przeczytanych tematów 557
prop + masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
TYLKO orale pisze na poczatku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3581 Napisanych postów 39375 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 510318
Master przy takim bf to strata kasy..

Czemu tylko orale..? Igły się boisz..? Tutaj test spisał by się idealnie...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23603 Napisanych postów 255662 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320356
drennei
A powiedz mi jeszcze czmeu akurat tura? Jak tutaj czytam to wszyscy leca na mecie. A druga sprawa gdybym przestał cwiczyć po tej turze to wszystko mi spadnie czy jednak cos zostanie niż przed cylem?

Taaa metę to lecą gile po 18 lat

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 295 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10233
Cos mi nie pasuje w tym robieniu masy przez miesiac a potem wycinki do 8%. Idea niby sluszna ale cos zbudujesz przez te 4 tyg? Przeciez pierwszy tydzien twoj organizm bedzie sie przestawial z wycinki na masowanie wiec de facto zostaja ci 3 tyg z tego miesiaca robienia masy. Niech ktos mnie poprawi jesli nie mam racji i masowanie przez miesiac cos zbuduje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 635 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 53002
Masz złe założenia,ładnie i prawilnie trzeba kłuć dupę,orale tylko jako dodatek i to z czasem, a środki jedziesz az na mase po redu.
1

Jedzmy gówno , miliony much nie może się przecież mylić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niee chodziło mi że na tym przelece z 2-3 miesiące potem miesiąc przelece bez koksu A potem redukcja do 8%bf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka redukcji

MenS