SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na cykl masa i sila ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Ale po co az tak sie upieracie na ta diete , duzo ludzi leci bez i tez jest dobrze, ja jedzac tak jak jem teraz uwazam ze nie jest zle masa i sila rosnie lecz powoli wiec ja uwazam ze jako takiej diety nie potrzebuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 880
Dlatego ze dopóki pierwszy raz jej nie ułożysz i zobaczysz ze to nie jest takie trudne i skomplikowane. Docenisz ze było warto. Ściągnij sobie dziennik VitalMax 4,4. Poszukaj przykładowej diety na masę, wpisz ja w dziennik. Dostosuj sobie kaloryczność i jedziesz z koksem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
No zobaczymy, a mam takie pytanie jeszcze czy jabłczan kreatyny mogl na mnie slabo zadzialac przez to ze np wczesniej Pan ze sklepu poradzil mi na cykl pierwszy Size-upa i Ampeda ?? Bo amped ma tak kilka tych kreatyn i czy to przez to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zalezy co mas zna mysli slabiej?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Slabiej tzn sila wzrosla mi z kreatyna jakies 10kg, a pozniej nic wiecej lepiej sie czulem na treningu cwiczac z ampedem niz jak z jablczanem i jak kolega mi mowil ze amped wlasnie mogl oslabic dzialanie tej kreatyny gdyz zaczolem go brac za wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a jaka byla przerwa pomiedzy stackami a kreatyna?
jaki rozklad b/w/t w diecie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Znalazlem diete na forum idealnie pasujaca do mojej wagi i wzrostu
wiec BWT te 3000kcal tak rozłożyłem

B - 227,5g = 910 kcal
W - 364g = 1456 kcal
T - 70g = 634 kcal

na posiłki:
b- 38g
w- 91g
t- 35g

I mysle ze bedzie dobrze, przerwa miedzy stakiem a kreatyna byla z dwa tygodnie max, Pani ktora mi rozpisywala cykl kreatynowy wiedziala ze bralem ampeda.

Zmieniony przez - kczaro w dniu 2011-03-19 20:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Jezeli nie miales diety to nie dziwne, ze prawie zerowe efekty. Trening, dieta, pozniej suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tutaj nie chodzi bys sobie znalazl diete, tylko stosowal juz ja przez okreslony czas.

kreatyny nie dla ciebie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Skoro nie kreatyny nie dla mnie to czym moge je zastapic?? Zeby jakis efekt byl, oczywiscie z dieta ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytocell+Cytonox

Następny temat

Jakie BIAŁKO ew. gainer?

WHEY premium