SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi się stało?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Ostatnio ciężko ćwiczyłem na drążku, chciałem być kozakiem i założyłem do pociągania 15 kg plecak i teraz jak się podciągam nachwytem to narywa mi kostka w dłoni, tak piecze... Co mi się stało? Po jakim czasie to przejdzie? Kostki ogólnie mi się strasznie powiększyły od drążka ale ta jedna piecze;/

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Może zbyt szybko skoczyłeś na takie obciążenia? Nie wiem ale chyba musisz sobie darować na jakiś czas.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
Radzę smarować żelem Fastum, lub maścią Końską i zawinąć nadgarstek w bandaż, by był "unieruchomiony" na jakiś czas, podciąganie sobie darować póki co a pod prysznicem lać na zmianę zimną i ciepłą wodą. Później oczywiście stopniowo zaczynać ćwiczyć i przed podciąganiem, ROZGRZEJ NADGARSTKI.

Zmieniony przez - walu11 w dniu 2010-10-24 15:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Ale po co zaraz unieruchamiać? Przecież to boli tylko podczas podciągania więc jeśli będę smarował żelem i na jakiś czas przestanę się podciągać to chyba przestanie?

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
"unieruchomiony", cudzysłów nie jest tutaj bez powodu, chodzi o to byś mało cokolwiek robił tą ręką. Czy przestanie?, nie wiem, metodą którą Ci rozpisałem kieruję się od zawsze i każdą mięsniowo-kostną "konuzję" wyleczyłem. Jeżeli nic z tego, udaj się do lekarza. I przede wszystkim, podczas ćwiczeń słuchaj się reakcji Twojego organizmu - jeżeli coś boli, to boli nie bez powodu ;) Wątpię, by nadgarstek tak z niczego zaczął boleć, pewnie bolał lekko, a ty z myślą, że przejdzie jechałeś dalej. :P
Pzdr.

Zmieniony przez - walu11 w dniu 2010-10-24 20:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
Nie nie, chodziło mi o kostkę przy palcu, te co ma się 4 a nie nadgarstek xd Ciężko było by czymś owinąć;p Aha i nic mnie nie bolało po prostu ćwiczyłem a na drugi dzień jak chciałem się podciągać to zaczęło mnie boleć. Zauważyłem też że bardziej mnie boli jak wiszę częściowo na palcach a nie bezpośrednio na ręce.

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
A to sory, pomyliłem ;) Tak czy tak, dużego znaczenia w tym momencie to teraz nie ma. Polecam drążek owinąć ręcznikiem, ręce się nie ślizgają jak się spocisz, odciski się nie tworzą i mam wrażenie, że też łagodniej odczuwają to i NADGARSTKI ;] A co do leczenia, to nie ma to dużego znaczenia czy palec, czy nadgarstek. A co do owinięcia bandażem, dla chcącego nic trudnego ;)

Zmieniony przez - walu11 w dniu 2010-10-24 21:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- Co Ci się stało?
- Przegiąłeś
- Kiedy Ci przejdzie?
- Za 17dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening co 3 dzień

Następny temat

Pytanie o metody treningu na poprawę wyniku w konkretnych ćwiczeniach.

WHEY premium