SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi radzicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Mam pytanie:
Jaką kreatyne mi radzicie kupić ? chodzi mi o przybycie masy (mam 17 lat, wzrost: 185cm, waga:63kg) ćwicze w domowych warunkach (robie pompki, podnosze ciężarki 10kg)chodzi mi głównie o wyrobienie sobie klatki piersiowej oraz żeby mieć biceps.
I jeszcze jedno, czy dobrą kreatyne można kupić w aptekach ?

Z góry wielkie dzięki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1168
Przy takiej wadze i masie kupuj coś taniego i dużego. Pamieaj że gainer i białko to tylko uzupełnienie diety. Jak w ciagu dnia zjesz 2 kromki na sniadanie, paczke chipsów na obiad i jabłko na kolacje to porcja czy dwie gainera Ci nie pomoże. Zajrzyj do działu odżywianie, poczytaj troche o układaniu diety. Oceń ile jesteś w stanie zjeść i potem zastanawiaj sie nad gainerem. żeby wiedziec ile potrzebujesz kupić musisz wiedzieć ile Ci brakuje.
a co do konkretnego gainera to zerknij do sklepu sfd, wyszukaj jakąś promocje, znajdź coś taniego, popatrz na opinie w dziale opinie i zdjecia, zamawiaj, jedz i trenuj.
powodzenia.

Zmieniony przez - orzechu_87 w dniu 2008-03-17 20:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 525
jak nigdy nie brałeś kreatyny to mono

życie grozi śmiercią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Kl;ata i biceps powiadasz? Kreatyna zbedna. POZa tym wcale nie jest powiedziane ze na pierwszy cykl trzeba mono.

Idz do dzialu odzywianie i do dzialu trening domatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 525
to niby jaką kreatynę bierze sie na pierwszy cykl???? jak nie mono??????

życie grozi śmiercią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jaka sie chce. mozna jablczan, mozna ester, mozna cytrynian, dlaczego akurat mono?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-16 18:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
Hmm... to chyba jednak kupie sobie kreatyne mono (ile ona kosztuje?). Tylko gdzie można ją kupić w aptekach można ją dostać ? czy szukać w sklepach z odżywakami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 525
mono 500g około 70zl ja kiedy brałem z Weidera i w sumie sobie chwaliłem. tylko musisz pamiętać ze odżywki to nie wszystko liczy sie również ciężką praca

życie grozi śmiercią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
OK dzięki za pomoc. Wiadomo że ciężka praca musi być tylko własnie trzeba mieć w co pakować :P dlatego pytałem o kreatyne żeby troche masy nabrać. A tą kreatyne to można kupić w sklepie z takimi odżywkami tak? i jeśli powiem gościowi że chce kreatyne mono 500g. to będzie już wiedział o co chodzi? czy trzeba jeszcze coś powiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 525
tak w sklepie z odżywkami będą wiedzieć oco chodzi . a ty mówisz ze chcesz masę to gajnera bym proponował

życie grozi śmiercią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kreatyna masy nie daje, moze przyczynic sie do jej wzrostu przy odpowiednim odzywianiu. kluczem jest jadlospis. gainer - jak masz braki kaloryczne w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
63 kg prze wzroscie 185 ? Wez sie za miche a nie za kreatyne. Wyjdzie ci to na dobre.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Knockout + creatine mega caps 1250 (90 caps)

Następny temat

nitrobolon3+xp

WHEY premium