SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam jesc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
I dlatego ma walic cykl ..

Zrobi sobie chlopak delikatna redukcje i moze bedzie zadowolony. Zalapie co i jak. Potem bedzie mogl robic tylko lepiej. Zreszta ....

A co do trenerow ktorym warto placic to ilu takich jest?
Uparles sie na tego trenera ..

Pozatym to Wy byscie chcieli tylko walic i rozpisywac jakies hardkor cykle i zmienic nazwe forum na anabolex.pl

Tu wiekszosc marzy to tym zeby miec 45 w lapce , najlepiej jedzac tylko metke a co to jest bf to nawet nie wiedza...
... ale moze kiedys sie dowiedza


Do Pana Artlite:

Nie wiem o co Ci chodzi.. Jesli uwazasz ze to co napisalem jest****a warte to napisz jak to powinno byc wg. Ciebie. Po to jest forum ! Ostatnio oprocz wierszykow i czcego gadania to niewiele napisales a negujesz moja wypowiedz. Pokaz mi gdzie popelnilem blad bo nie rozumiem.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
HK - a ino uparłem sie na trenera - bo chłopak dążąc do tego czegoś - musiałby spędzić rok czasu czytając opracowania medyczne dotyczące wszystkiego - a pod opieką trenera nie musi nic wiedzieć bo wszystko ma na tacy podane

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Uwierz mi ze na silowniach na ktorych bylem to takich trenerow niebylo

A co do czytania przez rok .. - to poczyta o dietkach redukcyjnych .. trening .. spalaczach .. zabierze sie za aeroby i metoda prob i bledow dojdzie do jakiejs tam lepszej definicji! od czegos trzeba zaczac !!

No chyba ze mu rozpiszesz prop/para/t3/clen to wtedy mu sie przyda jakis dietetyk a tak to CKD bedzie idealne

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
jaką kwote woła sobie trener za przygotowanie pacjenta?
jakiś przedział cenowy mniejwięcej.

aha chodzi mi o poważnego trenera, nie o podwórkowca

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-02-25 23:45:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Njapierw to musisz zdobyć jego sympatie - zaufanie - pokazać, że jesteś wart - wtedy możesz liczyć na zniżki/bonifikaty - jak chcesz tak nazwij - albo wogóle za friko - jedyny koszt to cena towaru!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
HK, zacznijmy od tego, ze jesli musisz pytac -- to nigdy nie zrozumiesz. Ja przezywam sterydowe katharsis i dobrze by bylo zeby ktos jeszcze ewoluowal w ta strone bo tak bede sie tylko narazal jak widac. Skrotowo - ani ja ani ty mu nie pomozemy - a proponowanie gosciowi diety CKD kiedy on nie zna NAJPROSTSZYCH pojec i zasad odzywiania to nawet nie blad -- to chamstwo.

Kowatschoo - zalezy od twoich celow/znajomosci z trenerem/i tego jak wygladasz AKTUALNIE Przygotuj sie na wydatek 2000+ i calkowita zmiane postrzegania tego sportu. Zaczniesz nim zyc, oddychac i kopulowac z nim - inaczej sie nie da!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"pokazać, że jesteś wart"

Uriel wlasnie z tym ma najwiekszy problem

j/k!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
"Uriel wlasnie z tym ma najwiekszy problem

j/k!"

Ale to już inna bajka!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Art cos mu trzeba zaproponowac, naprowadzic na dobry trop! Jak ma cos w glowie to nauczy sie podstaw i bedzie cos z tego mial. A jak nie to jego strata ...

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
"oddychac i kopulowac z nim - inaczej sie nie da!" smieszne ale prawdziwe.
"Ja przezywam sterydowe katharsis " rozwiń ten wątek jesli to nie problem bo nie wiem jak do końca mam to rozumieć

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny na masę

Następny temat

BIAŁY OMNADREN?? CO JEST!!!!!

WHEY premium