SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co lepsze? sogi :D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
Witam, wiec tak mam problem natury takiej ze nie wiem co mam wybrać. Na cykl mam ok. 500-550zł.Cykl miałbym trwać 8tygodni(56dni) I ułożyłem coś takiego:
4kg gain bolic = 106zł
3x 800g = 102zł
1x Vita-Min multiple Sport + 18kaps które mi zostały = 26.5
2x Gold omega-3 = 20.6 x 2 = 41.2
2x Olimp garlicin = 14.4

Horse Power 1000g + ??
Clout 600g + ??
2x Xpand E + NF

po odliczeniu witamin białka i gainera zostało mi 210-260zł wiec w jakie stacki zainwestować??

z gory thx za pomoc.

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
HP + NOII/CP/crevo - ja bym pojechał na takim stadardzie, aczkolwiek ile jest stacków na rynku tyle opini na ich temat. kazdy chwali co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
dokładnie

zależy ile masz kasy.Zresztą wg mnie dokładnie to samo osiągniesz na mono co na mega stack'u.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
tak jak wyzej ktos napisal masz multum mozliwosci. Ostatnio widzialem fajny zestawik Revenge V3 1500g + Cell Pump 450g za 199zl, mozesz tez smialo brac storma lub gren magnitude. Jesli zalerzy ci na kasie bral bym KO albo zwykle mono. Pozdro

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jesli zalerzy ci na kasie bral bym KO albo zwykle mono - Mastif, od kiedy to KO jest takie ekonomiczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
no własnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
pisalem jesli zalezy ci na kasie nic nie pisalem o ekonomicznym rozwiazaniu jesli bys chcial zauwarzyc a jesli kolega ma 260 zl i chce wydac go na stack moze brac te najbardziej renomowane i poleciec z cyklem chyba ze chce pociagnac na stacku kilka cykli ale o tym mi nie wiadomo.
Pozdro

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to sorry, ja myslalem po prostu, że jak komus zalezy na kasie, to naczy, że chce jej wydać mniej, uzyskując podobny efekt. innymi słowy - szuka oszczędniejszeej opcji. KO po prostu ani tani, ani wydajny nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
ani tym bardziej nie jest najbardziej renomowany

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
tego gainera będzie chyba za mało!! a ze staków proponowałbym nanovapora powinno ci starczyc hajsu ok 250 zł kosztuje 1 kg chyba niecałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
tego gainera będzie chyba za mało!!


dobra, ja już mam na dzisiaj dość

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack do 350 zł

Następny temat

po cylku

WHEY premium