SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jesc w szkole?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
Xpufcio: "Gorzej jak jakas kolezanka bedzie chciala sprobowac pepsi" to wtedy zrobisz tak jak Piasek na tej reklamie PEPSI....oczywiscie mowa o tej bez cenzury :D:D:D:D:D:D
SUCHARUS

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
kurde nie widzialem

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Chodzi o przysiad .::Pepsi In Vagina::.?

Zdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6717
:>

Nic na sile!!!....wszystko mlotkiem!
POZDRAWIAM
SUCHARUS









"Kiedys zeby zobaczyc pupcie dziewczyny trzeba było rozchylic jej majtki.......dzis zeby zobaczyc majtki trza rozchylic pupcie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
ja tam, nikogo bic nie bede bo jestem maly paszczur:P a kumpli mam takich ze tylko Cie lubia jak masz jedzenie a co do pomocy w rekoczynie nie pomogaa:P wąłsnie kupiłem sobie http://www.allegro.pl/show_item.php?item=37884033 ale koles opuznia sie z wysyłka mowi ze moge zrezygnowac doradzcie bo po tym jakby sie skonczylo chciałem kupc TT z hi teca (wtedy bede miec wiecej siana) i do tgo jakas serwatke...własnie wazne mam niespelna 18 lat....co wy na to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"maly paszczur" buehehe usmialem sie do lez SOG!


Gizmo87 daj spokuj z odzywkami, kup oliwe EXTRA VIRGIN, olej lniany zimnotloczony, tran... wyjdziesz na tym duzo lepiej pozdro

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-01-05 00:46:33

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
hehe dzieki tylko szczerze mowiac jak czytałem tutaj o tych tranach itp i ze trzeba potem utleniacze cos czarna magia nie wiedziałbym jak gdzie i co kupic a wiesz kupie sobei odrzywke czy co tam i wszytsko wydaje sie dla mnie prostrze i bardziej poukladane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 815
bo w sumie jusz sie natawiłem na te tribulusy i serwatke sianko odłozonei zaplanowane moze warto sprobowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
czytałem tutaj o tych tranach itp i ze trzeba potem utleniacze cos czarna magia
NIC NIE POTRZEBA, ANTYUTLENIACZE SA JUZ W TRANIE

nie wiedziałbym jak gdzie i co kupic
GDZIE - W APTECE. CO - TRAN. PROSTE CHYBA NO NIE?

a wiesz kupie sobei odrzywke czy co tam i wszytsko wydaje sie dla mnie prostrze i bardziej poukladane
CZY PROSTSZE TO NIE WIEM. A POUKLADANE? Z CALYM SZACUNKIEM ALE TWOJA WIEDZA NA TEMAT DIETY JEST BARDZO MALO POUKLADANA. JESLI MYSLISZ ZE JAKAS ODZYWKA ZBUDUJE ZA CIEBIE MIESNIE TO SIE GRUBO MYLISZ.

JA SWOJE POWIEDZIALEM, JESLI NIE CHCESZ SLUCHAC/WIESZ LEPIEJ - TWOJA SPRAWA POZDRAWIAM!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WODA

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium