SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dożucić do cyklu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332

Uhahaha
Wyglada na poczatek nowego spam posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
a ja tak zmienie delikatnie temat... jaki powinien byc odpowiedni poziom tluszczu w organizmie??
mam w domu taka zachadnia importowana wage, i wedlug niej mam 8% tluszczu? czy to wogole mozliwe.... zdjecie w profilu jest aktualne

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
wagi obliczajace pozim bf to sciema - przeliczaja jakis stosunek wagi do wzrostu i tyle - ale moge sie mylic bo do mnie na wies jeszcze taka technologia nie dotarla

a zdjecie ktore aktualne te w profilu czy te z avka ;>

Zmieniony przez - DiscoBoy w dniu 2008-04-10 16:26:37

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
oczywiscie z tej wagi sie smieje..tez jej za bardzo nie wieze :P chociaz grubszym kolegom pokazuje wiecej...wiec moze troche racji ma

te z avatara :P

Zmieniony przez - blasem w dniu 2008-04-10 16:28:08

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Sciema te wagi, mozna sobie w necie obliczyc podajac wymiary roznych dupereli, jak szyje czy nadgarstek (wszystko jednym slowem), ale dla mnie to tez tak szacunkowo.
Jedynym 100% daje faldomierz, do kupienia w usa za grosze, u nas jakos nie spotykany. Ja jeszcze nie zaiwestowalem bo na oko wiem, ze jest za tlusto to co bede mierzyl
A zdjecie to by mozna bylo ocenic jakby bylo kompletne, a nie tylko brzuchol. Tak 5-te przez 10-te wyglada na jednocyfrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
rozpisz mi diete trening i suplementacje zeby wygladac tak jak Ty to sie doprowadze do identycznego stanu zmierze sobie bf i Ci powiem ile to jest ok ;>

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Taa, dyslektykiem... Ostatnio jakas epidemia tej choroby wystapila. Kazdy alfabetyczny kretyn sie tak tlumaczy ehhhh....

"RENCE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
"NUK" tego to nawet "MUSK" nie prze***ie

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9286
tak na dobra sprawe to jem ryz na potege, tluszczy tez nie unikam taka przemiana...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 447 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11543
ja doszedlem do wniosku ze juz nie chce byc duzy tylko ladny
obecnie po wypadku malym jestem wiec miesiac offu od silki i po miesiacu Venomy, Shocki i inne takie i ostra redukcja i po niej zaczynam od nowa z innym nastawieniem

ON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No to po zawodach...

Następny temat

Pytanie o eurochem

WHEY premium