SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej robić?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Biega interwałowo, bo jednak piłka nożna to nie tylko bieganie stałym niskim tempem przez godzinę. Ale Masz racje, nikt nie dopisał, że potrzebuje treningu całego ciała. Przegapiłem to po prostu bo wszędzie pisze w tematach tego typu by trenować całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4931
Spoko ja tu wpadłem przez przypadek ;p piłka to średnie interwały bo za niska intensywność, za duża długość i w sumie brak odpoczynku... mimo wszystko to bardziej trening aerobowy (zależy jeszcze kto jak gra, poobserwujcie sobie jak biega Ronaldo bynajmniej nie jest on mistrzem w przebytym dystansie km :D) a sile i masie nie sprzyja takie środowisko - wiem bo sam grałem :)

Boy's don't cry!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
Siemanko, nie odpisywałem pare dni bo nie miałem dostepnu do neta, ale mniejsza z tym mam pare pytań. Od kiedy wykonuje ten zestaw ćwiczeń:

czuję, że w nie których ćwiczeniach ( w pierwszych dwóch) bardziej pracuje moja szyja niż brzuch, w następnych cwiczeniach czuję, że wywołuja one powoli uszczerbek na moim kręgosłupie bo czasem bardziej czuje kośc ogonową niż brzuch. Jednak ten wymiar czasowy odpowiada mi i myślę nad tym żeby po prostu zmienić cwiczenia niż robić te co są podane w filmiku. Przydało bym mi sie chyba coś na dolne fragmenty mięsni brzucha, bo wydaje mi sie, że górna częsc brzucha jest bardziej wyrobiona niż dolna, aczykolwiek chyba nie powinno sie segregować mięsni brzucha na dolne i górne. Co sądzicie? dziennie na trening moge poświecić 30min. A może macie inne propozycje co do treningu, bo nie chce robić czegoś co nie będzie poprawiało moich mięsni brzucha:)

Zmieniony przez - adsrs w dniu 2014-05-04 19:36:01

Zmieniony przez - adsrs w dniu 2014-05-04 19:36:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
mam inną propozycje. trening całego ciała. trenując same mięśnie brzucha spowodujesz dysproporcje siłowe co będzie prowadziło do bóli kręgosłupa, a już narzekasz, że je Masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
MojeImie
mam inną propozycje. trening całego ciała. trenując same mięśnie brzucha spowodujesz dysproporcje siłowe co będzie prowadziło do bóli kręgosłupa, a już narzekasz, że je Masz.
Nie boli mnie kregosłup, jedynie przy nie których cwiczeniach bardziej czuje kręgosłup niz brzuch i dlatego chciałbym dołączyć zmienić ćwiczenia, z tym trenigniem całego ciała to nogi bym mógł odpuścić bo na treningach dostajemy dośc mocny wycisk. Moge dorzucić coś na ręce ale czas jaki moge poswiecic to jakieś 30 min dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Pompki, podciąganie, unoszenia tułowia, na końcu unoszenie nóg w zwisie na drążku. To wystarczy. do 5 serii, ćwiczenia mają być tak ciężkie byś robił 8 do 12 powtórzeń. Na wytrzymałość możesz nawet i po 20 powtórzeń.
Pamiętaj, na brzuch nie musisz robić więcej niż na inne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 59
Narazie nie mam drążka, ale myślę, że zdołam sobie załatwić. Dopóki nie mam tego drązka co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Te ćwiczenia co podałem tylko bez obciążenia.. Możesz też wybrać plan rozbudowany z tego linka https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ogólnorozwojowy w domu + zbilansowana dieta?

Następny temat

Trening sprawdzenie

WHEY premium