SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

17

Waga

75

Wzrost

182

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

2x30min w tyg, Biegam

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full

Dieta

Kalorie : 3200 B:122g , W:450g , T:105g

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad: 80 Ławka : 70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Siemanko. Ćwicze od grudnia 2013 czyli juz 6 miesiecy. Aktualnie ćwicze planem https://bundles.sfd.pl/" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/">https://bundles.sfd.pl/" alt=""/> . ( wyrzuciłem martwy ciag, mam obawy przed wykonywaniem tego cwiczenia wiec narazie nie robie ) Aktualnie nie przyjmuje żadnych supli, po prostu ćwicze na sucho. Chciałbym zasięgnąć waszej opini, czy zaczac interesowac sie juz kreatyna ? Lub moze redukować kg ? Nie jestem gruby lecz trochę tłuszczu z brzucha można by było zrzucić. Jestem otwarty na wasze sugestie :)

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Popieram NoIzZeR-a.
Co do problemow z jedzeniem to tez nie rozumiem , w porównaniu do zimy w lecie masz dzien dłuższy o jakieś 6 godzin co sprzyja zwiększonej aktywności, wieksza aktywnosc= wiekszy glod.
Ja aktualnie nie mam najmniejszego problemu zeby jesc 5-6 tys kcal i chetnie bym tyle jadl ale musze troche ograniczac zeby sie nie zalewac. Nie rozumiem twojego problemu.

Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-06-20 20:13:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wykonuj brzuchy 3x w tygodniu, możesz sobie kupić BCAA i kreatynę, chociaż to tylko uzupełnienie, jak ściśle trzymasz się diety. Jak jesteś zalany fatem to można wrzucić redukcję na lato, bo ciężko się masuje w lecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
O to chodzi że zalany nie jestem, jedynie gdzie tego tłuszczu jest troche duzo to jest to brzuch ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
nie czytaj tego co napisal ten kolega wyzej bo napisał bzdury.. po co mu robic bruzch 3x w tygodniu ? po co mu bcaa przy robieniu masy ? od kiedy kreatyna jest uzupelnieniem ? uzupelnieniem czego ? .. i dlaczego ciezko niby sie masuje w lecie ? ..

do autora tematu:
chcesz zrzucic tluszczu troche, to od zapotrzebowania kalorycznego obcinasz na poczatku 200-300kcal, dodaj aeroby np. zacznij od 3x30min. w tygodniu, podbij białko, zmniejsz troche weglowodany i tluszcz i lecisz z tematem :)
Jak zdecydujesz sie na tą redukcje to wtedy mozesz ewentualnie pomyslec o bcaa i spozywac przed i po aerobach/treningu

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Aeroby ... czyli co konkretnie polecasz ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
rowerek, bieżnia, orbitrek .. teraz jest na dworze fajna pogoda to mozesz biegać normalnie na dworze równiez.. opcji jest bardzo duzo ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Aeroby, w dni treningowe ? Czy nie ? Bo ćwicze 3x, pon,sr,piatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jak chcesz, mozesz na czczo, mozesz po treningu siłowym, mozesz w dni nietreningowe, tutaj juz kwestia Twojego wyboru ;)

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 445
Hmmm, moge zamienić " Prostowanie ramion na wyciągu " na inne ćwiczenie ? Bo coś słabo czuje tego trica, a staram sie aby ruch wykonywany był poprawny, np. zamienić na francuskie albo coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz jak najbardziej ;p

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NoIzZer, ciężko masuje się w lecie, trudniej się przyswaja jedzenie, przynajmniej w moim przypadku.
A dlaczego nie robić 3x w tygodniu brzucha? Mięśnie te się szybko regenerują, 3 x to odpowiednia ilość.

Aeroby najlepiej wykonywać po siłowym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trener personalny

Następny temat

Fbw do oceny

WHEY premium