SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brać po legalnych suplach ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 237
miczelx dziękuje Ci za zaangażowanie w temat. Lekarz zlecił mi następujące badania, przesyłam zdjęcia. Data 2015 10 01 ostanie badanie TSH mam z 2015 09 24 wynik 2,260 uIU/ml nie mogę znaleść wyników dla ft3 i ft4 także najprawdopodobniej lekarz tych badań po prostu nie zlecił, ale mogę je wykonać we własnym zakresie.

Mam wrażenie ze chyba nie do końca rozumiesz to co piszę, z wodą chodziło mi o analogie, przy ketozie i tak mam tej wody nie wiele więc manipulacja wodą w moim przypadku na prawdę nie ma sensu.

Tak jak zauważyłeś na prawdę wkładam w to serce i chce być najbliżej prawdy, wiedzę czerpię z różnych źródeł, ale informacji jest na tyle dużo ze bardzo możliwe ze faktycznie coś pokręciłem, dlatego bardzo Cię proszę napisz konkretnie co uważasz za bzdurę ? Być może przedstawiłem coś w zły sposób, albo faktycznie jestem w błędzie, ale musisz konkretnie napisać o co chodzi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam program do układania diet, jest on oparty o instytut żywności i żywienia, na podstawie mojego wzrostu i wagi podał mi takie wartości :

Energetyczność pożywienia 1785 Kcal Białko 136,5 g Węglowodany 100g Tłuszcze 93,2 g

miczelx przeczytałem właśnie kiedyś gdzieś to co piszesz, a właśnie żeby liczyć białko na kilogram suchej masy mięśniowej. No to ile Ja tam tej masy mięśniowej mogę mieć ? 90 kg wagi odjąć 20 kg fatu, minus 20 kg kości to zostaje 50 kg wody i mięśni, to tkanka mięśniowa może się kształtować na poziomie 25 - 30 kg co daje raz dwa 50 - 60 gramów białka. To tak w bardzo dużym uproszczeniu...

Podałem wartości w Tabelce ze spożywam B120g T135g a kolega lodzianin1 napisał zwiększ białko, także wynika jasno z tego ze się nie zapoznał dokładnie z postem. Dlatego Ja tu byłem ciekawy co mi tutaj wysmarujecie jeżeli chodzi o tą ilość białka.









Zmieniony przez - semiro1998 w dniu 2016-01-17 21:19:33

Zmieniony przez - semiro1998 w dniu 2016-01-17 21:29:57

Zmieniony przez - semiro1998 w dniu 2016-01-17 21:31:12

Zmieniony przez - semiro1998 w dniu 2016-01-17 21:33:38

Zmieniony przez - semiro1998 w dniu 2016-01-17 21:36:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania - wyniki i ich interpretacja, pomoc

Następny temat

oddawanie krwi a prohormony ?

WHEY premium