SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania - wyniki i ich interpretacja, pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 374
Witam, do podglądu zamieszczam wyniki moich badań.
Jak widać prolaktyna oraz progesteron nie mieszczą się w normie - co może być tego przyczyną?
Ogólnie chciałbym poznać opinię na temat wyników które zamieszczam, co sądzicie o takim poziomie LH i FSH? W lipcu ubiegłego roku zjadłem koło, może lekko ponad 50 tabletek mety, niemniej jednak ze względu na sprawy rodzinne musiałem przerwać planowany cykl(moje pierwsze i jak na razie jedyne doświadczenie z SAA). Czy mogło mnie to lekko zblokować? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i rozwianie moich wątpliwości . Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364252 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668549
najpierw daj ankietę działu
progesteron i prl podniesione ale bez tragedii
dzieje się cos złego?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 374
Wiek:21
Waga:79kg
Wzrost:180
Staż:2 lata
Jedyny cykl sterydowy to tak jak wyżej napisałem, chwilka na mecie, w lipcu - ale musiałem przerwać, zjadłem 50 tabletek.
Jestem Ekto.

Wydaje mi się, że od jakiegoś czasu lekki spadek libido, poranne raczej znikomo + dość często podczas dnia czuje się znużony, zmęczony.
A co z takim poziomem LH i FSH. Co o tym myślisz/myślicie?



Zmieniony przez - hansom w dniu 2016-01-17 14:10:35

Zmieniony przez - hansom w dniu 2016-01-17 14:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Robiles morfologie i glukoze? LH i FSH sa w normie,czy masz poprzednie wyniki badan tych hormonow?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Wszystko w normie tylko prolaktyna wywalona, strzelam że może to być problem z tarczycą zrób badania i podeślij, narazie daj profilaktycznie wit b6 300 mg ed ale zrob badania tarczycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Z drugiej strony meta wywala na cyklu dopamine, po przerwaniu dopamina spada i rośnie prolaktyna ( dopamina jest silnym antagonistom prolaktyny)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

symex a zioło

Następny temat

Co brać po legalnych suplach ?

WHEY premium