SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co bardziej jebie ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Jak w tytule co bardziej j**ie po zoladku watrobie po zdrowiu i na czym lepsze efekty sie zrobi.
Na Mdrolu czy tych nowych PH ala 3in1.
Czy Na anapolonie zalorzmy w dawce srednio wychodzace 75-100mg ??

Bo cos mnie kusi i mam wiele mysli ost i nie moge sie na nic zdecydowac a cos bym oszamal z wyzszej polki. A znow patrze na srodki z perespektywy przyszlosci i sam nie wiem.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
bardzo dziwie się waszym relacjom bo w praktyce tego nie doświadczyłem, ani żaden z moich znajomych - może my po prostu mamy większe pojęcie... żaden efekt placebo, prawie wszystko brałem z kilosports (oprócz SUS500 od G.E.T.) i to są dobre rzeczy, może braliście coś po taniości ?

jak wy braliście te PH że wam się takie rzeczy działy ? braliście np. omege, cynk, b6, osłonki na wątrobe, żołądek, witaminy, osłone na prostate, magnez, jaki robiliście odblok ? jestem pewny, że jak podacie szczegóły z waszego cyklu to wyjdzie powód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
O tych ph 3in1 musiał byś szukać na zagranicznych forach, w pl mało jeszcze kto testował tym bardziej popierając to jakimiś badaniami... Te 3in1 często maja jakieś osłonki inclusive. Jedno(m drol) czy drugie na pewno mocno ora po wątrobie nie lepiej coś przybić ? Jakbyś jednak brał 3in1 to możesz czasem wzucic info jak się miewasz na cyklu ;]

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2012-02-03 12:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
3in1 typu
Mass-58 Dragon Nutrition 3x PH m-drol p-plex m-lmg
Ripped-58 Dragon Nutrition ! epi + x-tren + h-drol

chodzi ci o te środki??

Zmieniony przez - burzus w dniu 2012-02-03 14:01:57

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Znajomy kupił 2 op Rippeda. Ma mówić co i jak się z nim dzieje bo sam jestem ciekaw.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
No k***a wk***ilem sie naj**alem sie posta przed sekunda k***a niczym endycklopedia pwn i k***a j**ana przegladarka mi cofnela no ale w skrocie dokonkretow.
Wiec tak odp czy nie lepiej cos przybic hmm napewno lepiej ale nie widze zadnych efektow bez oralu zadnego i oprocz testosteronow ktorym tez nie dokonca ufam nie wierze w srodki ala deca bold itp wedlug mnie tam tych srodkow nie ma. Zastanawia mnie kwestia ph co prawda troche mnie kusi. Widzialem na stronie rozanskiego kiedys jak pisal o tym ze zdecydowanie metanabol wypada lepiej niz mdrol itp w kwestii zdrowotnej itp ale zastanawia mnie jak sprawa wyglada gdy porownamy je do antka bo metki juz jesc niechce a nie wiem sobie w co bardziej przycelowac. Ogolnie jestem zwolennikiem malych dawek po skonczeniu cyklu ph dalej bym jechal tescia i deliaktnie na lato znow skrecilbym jakis royal cyklon nie zamierzam sie odblokowywac przed koncem swiata

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2012-02-03 14:31:09

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
brałem sporo PH i żaden mi nie zrył niczego, więc chyba byś musiał nakurviać jeden po drugim... m-drol jak najbardziej, jeżeli to rzeczywiście odpowiednik massdrola którego brałem to polecam w 100% - u mnie akurat nie poszło bardzo dużo masy (+6% wagi ciała), ale siłowo wielki skok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Na sile mi nie zalerzy glownie obwod i jakos miesnia

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
roznie mowia o tych ph teraz pierwszy raz biore ale narazie za wczesnie zeby cos powiedziec. Nie mam tez zabardzo odniesienia do innych orali bo jezdziłem głownie test/potem winny ale kumpel bral antka przywiezionego z turcji i z tego co mozna bylo po nim zaobserwowac to kopalo to przeokrutnie raczej ebz porownania do tych underow dostepnych w pl

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
działanie ph praktycznie zauważa się po 2 tygodniach, dzakas001 m-drol będzie dobry, to że mi poszło więcej siły nie znaczy, że tobie też musi, jeden znajomy po massdrolu zrobił bardzo dużo masy, w oczach było widać jak rośnie i efekty do tej pory zatrzymał, prawie 10kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ok dzieki panowie zobacze jak cos jak sie potocza relacje osob na PH troche mnie korca No Gibon sledze temat i jestem w h** ciekaw twych obserwacjii i ogolnie bo k***a nie musze mowic iz mnie w h** korci do zlego Tylko nie moge sie zdecydowac bo opcjii jest wiele a mam trenika i nawet antka wiec k***a nie wiem mam mentlik Wiem ze jednego z tych srodkow bym sobie uzyl nie moge sie zdecydowac na ktory a zarazem widze alternatywie w PH i k***a mam dylemat to tak jakby wybierac z 10 modelek ta jedyna na noc k***a ciezki wybor. A korci mnie dlatego bo siedze na zwolnieniu lekarsim nie wychodze z domu wp*****lam ile tylko moge i wiem ze przydalo by sie to wykorzystac bo niedlugo przyjdzie wiosna i bede latal niczym pies urwany z lancucha

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261565
to wez wszystkie modelki i je wyprobuj

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testoteron enanthate 250mg/1ml w butelce 10ml i Clenbuterol

Następny temat

z czym polaczyc wino???

WHEY premium