SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś silnego na siłę...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
A N.O. Xplode nadawałoby się lub Shock Therapy?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
To też mocne suplemęty.
Nitrobolon II jak ktoś wspomniał.A może sama kreatyna ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
to teraz zmodyfikuj odpowiednio trening a w połowie marca pomyślisz o jakimś nbe albo nb2

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Jadę obecne na mono. Przed wakacjami jechałem też na mono i jakiś czas temu na jabłczanie (sporo czasu temu).

PS. Jakie to ma znaczenie, że one są mocne co do mojego organizmu?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Po co brać odrazu najleprze odżywki ?? Potem będziesz bral sie za doping bo już nie będą działać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
błędne myslenie
cos co jest niby 'najlepsze' za pol roku będzie już przezytkiem ;) (albo za rok)

no xplode - mocny? dla mnie to słaby średniak
shock - dobry ,sprawdzony , konkretny produkt - ale nie o tym chciałem teraz pisać, tylko odnośnie samego doboru supli. Jest mnóstwo różnych opcji, na rynku nie mamy jak XX lat temu paru monohydratów kreatyny na krzyz ,tylko mnóstwo wolnych form, stacków, boosterów NO (o różnym ukierunkowaniu składów) itd itp. życia nie starczy nawet największym maniakom i suplozercom na zjedzenie większosci ciekawych produktów na rynku, bo w ciągu roku pojawią sie dziesiątki - czy nawet setki nowych, stąd tak naprawdę każdy indywidualnie powinien przemyśleć , którą drogą chce podążać, na pewno w grę nie wchodzi zasada w stylu: " nie jedz teraz np.dobrego stacka kreatynowego, a potem mono bo nic z tego drugiego nie odczujesz"
Uwierzcie , że to co najwyżej leży w Waszych głowach. Sam zjadłem WIELE boosterów nO, stacków itd. a jakże jestem zadowolony ze swoich ostatnich 3 cykli na czystych kretkach (mono, ester, orotan) wszystko za sprawą co raz wiekszego doświadczenia/wiedzy/ innego odżywiania / treningu, to są główne czynniki warunkujace efekty/rezultaty w tym sporcie, a nie proszek X czy proszek Y




te z geranium w składzie to głównie dobrze sprawdzają się jeżeli potrzebujesz kopa, agresora na treningu , takiej pozytywnej mocy ,dobrego samopoczucia ,skupienia - większość z nich jeżeli chodzi o samo działanie pompujące jest przeciętna (a meso , o którym piszesz moim osobistym zdaniem wypada z tych , które w skladzie maja geranium bardzo słabo, kazdy inny był dla mnie lepszy - ale co człowiek ,to opinia)

Ogólnie jednak sadze,ze takie cos moze Ci pomoc, a nie typowy 'pomper' , przy takim celu nie potrzebujesz zwiekszac produkcji NO, nie chodzi Tobie o pompowanie miesni, tylko stricte przyrosty siły miesniowej.
Moim zdaniem jakis tego typu produkt jak np. crack/jack3d/code red/inne - przed treningowo i odpowiedni trening i w tanich w miare kosztach będzie ok,

odnosnie treningu , ja się tym zbytnio nie interesuje, uderz do paru działów niżej ,np. tu https://www.sfd.pl/Wyciskanie,_Dwubój_i_Trójbój_Siłowy-f141.html lub przeszukaj archwium

Osobiscie nie preferuje tego typu treningów , ale znajomi / klienci, którym zależy np. na wyniku w WL i chca potrenowac wyłącznie pod tym katem, jak są pod 'opieką' dobrego zawodnika notuja zawsze dobre przyrosty ,ale wtedy tak naprawde treningi masz ukierunkowane głownie na to - dlatego dla mnie odpada,bo ja szczerze wyniki siłowe mam daleko w poważaniu (fajnie jak sie jest silniejszym, ale nie mam na to jakiegos mega parcia), bardziej interesuje mnie rozwoj i budowa proporcjonalnej sylwetki

ps. tak na szybko pisałem posta wiec sry za błędy

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-11-11 19:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Za doping nigdy!

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dzięki Banan, że chcesz mi pomagać;D Twoją wypowiedzią na temat odżywek dałeś mi dużo do myślenia.

Czy różni się booster od stacka?

Ester o orotan są lepsze od jabłczanu?

Czy po takim NO dużo zostaje mięśnia napompowanego jak skończę go już brać?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
banan się tak ładnie rozpisał a Ty nadal ciagniesz swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ad1 boosterNO , a stack - na pewno znalazłbyś mnostwo tematów na sfd o tym, w skrocie z reguły w typowym stacku masz sporo kreatyny np. 50% danej porcji to matrix kreatynowy, do tego troche substancji odpowiadających za 'pompe' jakies niby transportety, prekursory kreatyny ,antkataboliki, wypełniacze
w boosterze NO z reguły masz sporo aakg/innych form argininy, cytruline/inne formy cytruliny, czesto rozne stymulanty (guarana, kofeina, geranium , inne) , czasami tez rozne wypelniacze, antakataboliki (w dawkach malo znaczacych) , srodki na zwiekszenie koncentracji (alc, tyrozyna, zen szen) i z reguł tez troche kreatyny ale mniej w porcji niz w stacku typowym - oczywiscie czasmi sklady sa tak złożone ,ze produkt moze robic zarówno za stack kreatynowy jak i boosterNO

przyklad szybki bys mogl sobie spojrzec na sklady i porownac z firmowych zestawów:
universal: stack - storm , boosterNO - shock therapy
FA: stack - recona size , boosterNO - muscle serum lub stack-detonator, boosterNO-napalm
gaspari: stack-size on, boosterNO - super pump250
itd itp

ad.2 - nie ma odpowiedzi na takie pytanie, tak samo jablczan nie jest "lepszy" od mono, często padają podobne pytania i tu na forum i np. w mojej pracy, kreatyna tak naprawde w kazdej wolne postaci prowadzi z reguł do tego samego, nowsze rodzaje są niby bardziej biostabilne, bardziej przyswajalne , lepiej działajace itd itp a z reguł róznice zauważysz co najwyzej w mniejszym/wiekszym zatrzymaniu wody w organizmie , chociaż z tą retencją h2o też jest różnie , u mnie np. nie widzę wiekszych roznic, czy to cykl na mono czy na np. estrze, ale znam osoby , które mają jjakas wyjatkowa tendencja do zatrzymywania wody w organizmie i po nich (np po spuchnietej twarzy/policzkach/miesniach) widać juz jakies tam rozniec (chociaz mówimy tu raczej o kosmetycznych kwestiach, to nie omnadren )

ad3 - te srodki działają 'pompujaco' na treningu, nie oznacza to ,ze pobierzesz sobie takiego boostera , miesnie na treningu urosna troche bardziej niz zwykle ,a potem przez jakis okreslony czas :godzine, dzien , tydzien ,etc. ta pompa zostanie lub nie
Oczywiscie możesz liczyć na jakis przyrost masy miesniowej, stosujac takie produkty ale jak bedziesz się:
1 odpowiednio odzywiał
2 odpowiednio trenował
3 odpowiednio regenerował

czyli nic nowego jak normalnych schemat ;)
nie ma tutaj żadnego 'spadku napompowanego miesnia' po odstawieniu produktu , poniewaz pompa miesniowa zanika zawsze jak nie trenujesz, co najwyzej przy stosowaniu boostera te miesnie troche dluzej beda twarde i ubite po treningu , niz jak nie stosujesz takich suplementów (mowimy tutaj o kilkunastu moze kikludziesieciu minutach ;) )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki czy będą dobre ?

Następny temat

Shock,HP,mono

WHEY premium