SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na pobudzenie i rzeźbę do cm3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
Nie mam takiego sprzętu jak napisałeś, ale mam skośną ławeczkę do brzuchów to z obciążeniem na klacie albo za głową mogą być ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Pewnie, że może być. Kombinuj, patrz przy których ćwiczeniach dobrze wchodzi, jak dorzucić ciężar i czy nie bolą cię plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
Nie mam takiego sprzętu jak napisałeś, ale mam skośną ławeczkę do brzuchów to z obciążeniem na klacie albo za głową mogą być ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
Plecy teraz cały czas wzmacniam, a więc mam nadzieję, że nie będzie problemu. A ból lędźwi to nie przyjemna sprawa:P Nie chcę tego 2 raz przechodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
A wracając do sprawy w tutule tematu. Co mogę jeszcze dokupić. Głównie zależy mi na czymś do pobudzenia, a energetyk to chyba nie najlepsza sprawa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
To już ty powinieneś wiedzieć najlepiej na co możesz sobie pozwolić na treningu :) wszystko sobie podreperuj i ruszaj z konkretnym treningiem, dietą i rób masę bo brakuje ci jej. Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Energetyki sobie odpuść. A co brałeś wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
Brałem napalm ale tylko przed meczami:P bo miałem siłę biegać całą połówkę(brałem w przerwie) Ale chciałbym coś tańszego:P Bo napalm robi swoje ale tez kosztuje:) A po meczu to nogi ciężkie były i straszne zmęczenie, że od razu do spania mnie ciągnęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 370
Spojrzałem teraz na Twój profil. Na początek skup się na diecie bo serio bez tego ani rusz. Do tego możesz dokupić jakieś witaminki i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 472
Może to jest główna wina. Próbuję jeść zdrowo ale niczego sobie nie odmawiam bo waga mi nie rośnie przy tylu treningach. Czyli przyłożę się teraz do diety. A propo masy uważasz, że przy 179cm 74kg to wystarczająco? Czy brak masy może mieć jakiś wpływ na to, że ciężko jest mi wyrzeźbić brzuch.

A jeśli chodzi o coś na pobudzenie to mimo wszystko by mi się przydało bo jeżeli mam nie pić energetyków to może jakiś żeń szeń, albo guarana?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena splitu.

Następny temat

Superseria Biceps/Triceps

forma lato