SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś konkretnego!!! Posze o pomoc!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
Witam. Prosze tych co sie tu dobrze znają na SAA o rozpisanie jakiegoś mocnego cyklu z udziałem trenu.
P.s. prosze o naprawde bardzo konkretny cykl. Z góry dzieki.
Pozdro Maciek (Uriel).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
no to spox, rośnij szybko i wpadne tam do ciebie i zrobimy troszke zamieszania, aha no i tego heinekena 2 skrzynki bedziesz musiał zmęczyć hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
1-12 Prop 700mg
1-10 Tren 525mg (75mg codziennie)


P.S. Od pojutra mam GG!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
Maciek jesteś już w Wawie??? Musimy poważnie pogadać. A co do tego cyklu z trenu to dodaj cos bo żałośnie wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie da się!!! To i tak mocny!!!

Najlepszy to ten co rozpisałem dla Tomaszqa "Co na 2 cykl %)"

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
Aha już zacząłem puchnąć łądnie sie wkręca, myśle że za 3 miechy bedzie wypas. Mam straszną pompe na treningu rozrywa mi prawie skóre hehe - ale to lubie. Daj znać jak będziesz na gg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Spox - no widzisz, Ty to już po 4 dniach chciałbyś, żeby Ci wyrosły mięśnie jak u Doriana!!! He he

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
Maciek powiedz mi ile wyniesie mnie ten cykl z trenu, tak orientacyjnie, musze wiedziec ile odłożyc bo na zimke bym zarzucił go. Tylko pamiętaj że ma byc maksymalny tuning hehehe.
P.s. Kupiłem betke 525 wypas, po cyklu wpadne i pokarze ci bo teraz nie mam czasu bo sie obżeram hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Pogadamy na privie, spox - myślałem, że M Powera wziąłeś!!! A już miałem zajawkę, że kogoś z sfd np. "super gościa" władujemy do bagażnika i nagolasa przed Pałac Kultury w dzień wyrzucimy!!!!!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
Jeżeli będzie tylko jakiś ochotnik to nie ma problemu, ja 3 dni temu u mnie w mieście kolesia tak załatwiłem, i na drugi dzień oddał dług.
Miałem kupić tego Mpowera tylko to ma wir w baku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mi też nieźle idzie - wróciłem na siłkę zacząłem ćwiczyć i jest OK.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202697
hmm na sucho??? kiedy ma byc ta zrzuta na ten tren bo należałoby sie pospieszyć, przecież to troche potrwa. Pewnie ktoś nas zje.bie ze sobie zrobilismy tu czat hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parabolan(tablety) -Tajlandia, British Dragon- co to ??

Następny temat

Jedni mówią brać inni nie ?!

WHEY premium