SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol co i jak?;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Jeśli nie możesz wytrzymać 8 tygodni bez drugów to żegnamy Ciebie. Jesteś narkomanem. Wiesz o tym? Ja jakoś mogę nie brać drugów i być do rana na imprezie.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Logan najpierw proporcje pozniej masa :D a masy i tak nie chce jakos za duzo , nie taki mam cel Zostalo mi pare cm w klacie do zrobienia przed nastepnym krokiem masowym :) wole proporcje trzymac.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos mi sie pierdzieli i nie widze co napisaliscie.Dopiero mi wchodza wasze wypowiedzi jak sam cos napisze.

Dzieki Tomaszaq za rozpiske.
Bo niektorzy na tym forum to sa wieksze ******lencie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koksik1984 wazysz 102 kg przy wzroscie 178 cm to Ty musisz byc troche przygryby no ale mzoe sie myle .... nie nie ... pas prawie 100 cm ... Ujjjj to juz wiadomo ze troche sie spaslec i teraz clen nawalasz a te 125 cm w kalcie to chyab zwisajace cycy Ale ty powiesz z enie..ze jestes tka przy***any dlatego taka waga przy tym wzroscie i te wymiary klaty ... no ale jak wszystko takie duze to gdzie bic ?? 41 cm przy tkaim malym wzorscie a przy tkaiej duzej wadze ... to prawie go chyab nie widac ... powinienes miec z jakies 45

Koksik kup tego clenu lepiej z 200 sztuk wtedy mzoe bedziesz kulturysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
koksik1984:

"Nie kazdy wp*****la tyle sterydow co ty"
"A wczesniej bralem tylko 100 mety"

<lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micen Ty qurwa nie wiesz co piszesz!!!!
Ja w zyciu jeszcze ani jednej piksy nie wzialem a ty mnie narkomanem nazywasz.
Poprostu nie moge na cyklu wypic nic alkoholu wiec wezme sobie pixe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
A to dobre jest

Na cyklu jest, wiec nie moze pic, ale wziac pixa to spoko.
Co za koles

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomaszeq ty tez przy wadze 105 kg masz lape 42.Wiem ze masz 190 ale jednak...A ja mam teraz 42,5.Wiec mam tyle co ty wiec nie mow ze mi lapy nie widac.Bo tez nie masz jakies wielkiej!!!!
A tak w ogole to sie od******lcie bo zaczeliscie wszyscy naraz na mnie najezdzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Widac nikt nie lubi cpunow

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu musialem cos na pisac zeby zobaczyc co wy napisaliscie.Cos z netem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

Clomid %-)

WHEY premium