SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol co i jak?;/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ehh powtorze sie, odswierz strone skoro nie widzisz wypowiedzi.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Logan chyba cie ugodzilem w czuły punkt
Bo zaczales na mnie wjezdzac jak napisalem ze malo wazysz
Czyzbys chcial przytyc???
Czy to moze dzialanie jakiegos tescia ze sie denerwujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koksik1984 ale im ktos jest mniejszy tym bardziej jest u niego widac wszystko to po pierwsze a po drugie jestes o 12 cm mniejszy a chudszy tylko 3 kg wiec wage masz ostro przebita nad wzrostem i lapa powinna byc owiele wieksza wiec wychodzi ze ja przy wzroscie 190 cm zebym wazyl ze 120 kg to gwarantuje ze bym mial lape z 45 cm bo tka wlasnie chce dobic No i po wszystkich moich winoskach sadze ze zaduzo zes sie na omnadrenowal i troche sie spasl Dlatego taka ostra waga przy takim malym wzroscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie wykluczone,

nie denerwuj sie tak koksik bo nie od wrzutów jest forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie ze teraz sie troche za duzo spaslem.Ale na razie robie mase, pozniej bede myslal nad rzezba. Omnadrenu jeszcze nigdy nie bralem dopiero teraz bede bral!!!
A denerwuje sie bo mi troche powrzucaliscie a ja teraz na sustanonie a to jednak testosteron...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak sam mowisz ze troche sie spasles juz to po co ome wrzucasz ?? hehe Nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Aj tam, poprostu spasl sie tylko troche i widocznie ma ochote na jeszcze
Oj koksiku, chyba myslisz pojecia, robisz nie ta mase co trzeba hrhr

btw: Co do mnie, to nie chce przytyc, wrecz przeciwnie, jestem na rzezbie.
Bo widzisz, czasem jest tak, ze komus sie nie chce uaktualnic profilu lub zapomina o tym

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
no wlasnie spójrz na date w profilu logana

Ostatnia aktualizacja - 2003-02-18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zalezy mi za bardzo na rzezbie.
Poprostu chce byc duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Po wspaniałej lekturze na 4 strony -

Podziękujmy niebiosom za to jak bardzo ważne pytanie - siostra Weronika kazała Wam przekazać!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid

Następny temat

Clomid %-)

WHEY premium