SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol- bóle mięśni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3065
Witam,
Sprawa nastepujaca: jestem w pierwszym tygodniu stosowania clena, obecna dawka 60mcg, docelowa 80mcg. Podczas treningu odczuwam dziwne bole miesni, przy rozpietkach naciagnalem sobie klatke, a po kilku minutach cardio musze robic przerwe by rozmasowac lydki. Podobnie jest z innymi partiami, po kilku seriach, mimo, ze miesien nie ma dosyc to ja juz musze konczyc przez bol.
Biore witaminy i mineraly, w tym ok 700mg magnezu i 200mg potasu. Oprocz tego ok 4-5g tauryny. Biore tez kreatyne. Pije najmniej 4l wody.
Czy ten efekt powinien przejsc po pierwszym tygodniu czy juz zwiekszac/dodac jakies mineralki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1395
Ja na większe dawki nie zdążylem wejść tylko 2 tab dziennie więc takich walniec nie miałem ale ból mięśni na treningu nie dowytrzymania

tower..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Powinno ustać, jeżeli nie to odpuść.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94452 Napisanych postów 364378 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668965
jakie te witaminy bierzesz i jaki magnez?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A to tylko ból czy towarzyszy temu napompowanie mięśni?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jakiej firmy to clen? Dziwne, ja wcinam tez aktualnie i nic takiego nie ma miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Ja też - przy 160mcg Alphy nie narzekam na nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
U mnie również 160 Alphy leciało i ok
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3065
Clen Malay Tiger, czytalem o nim rozne opinie, ze ch*j wie co w nim siedzi.
Witaminy Multipack day/night + 2kap Mineral Pack i 2kap Magne100 (mix 4 form magnezu). Wszystko TRECA. Przy łydkach jest napompowanie, przy klatce to bardziej cos jak naciagniecie, tak jakbym sie slabo rozgrzal.
Co do pozostalych skutkow ubocznych to sa w normie, takie jak powinny byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17137
Witam,

Podbijam pytanie kolegi. Biorę teraz clen Malaya i też nie mogę dokończyć treningu przez bolesność mieśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11653
podbij magnez i poproblemie

mike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78824
Ostatnio byl temat dot clenu malaya, najlepiej po prostu se go odpuscic bo czlowiek na nim nie moze normalnie funkcjonowac.

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile hcg na mostku

Następny temat

po ilu strzałach teścia badania?

WHEY premium