SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - wieksza dawka=lepszy efekt?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
witam. miesiac temu zaczalem redukcje. najpierw dwa tygodnie na T3 (chyba podrobionym) i clenie. dawka 4x0,4 dziennie. dzielone na dwa razy. i pwoiem szczerze, ze wiekszego "pieprzu" sie spodziewalem po nim. zrobilem dwa tygodnie przerwy i znowu jade na clenie. tyle ze na dawce 7x0,4. czy branie wiekszych dawek spowoduje, ze efekty beda lepsze? ze szybciej bedzie ze mnie spadalo? czy to nie ma sensu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
magnez zma 450mg 2 x dziennie po 150mg
potas asparginian forte 4 x po 2
tauryna 3 gramy dziennie
najważniejszy wg mnie potas - testowałem
pacnij podmidora i banana

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
7? ja bralem 4 czy 5 i to juz przesadne mi sie wydawalo..dziwna sprawa z clenem bo np za drugim razem juz tak na mnie nie dzialal choc przerwa byla..

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-10-03 14:06:42

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
ogolnie rzecz biorac w porownaniu do pierwszego razu mam wiecej sidow. od trzesacych sie rak zaczynajc, poprzez bol wszystkich miesni (jakbym trening ogolnorozwojowy robil i mial na wszystkim zakwasy), podniesione cisnienie, slabe samopoczucie, szybsza akcje serca, czasem wlasnie trudnosci z oddychaniem. jak bralem pierwszymr azem, to tylko rece mi sie trzesly i nic wiecej. czyli byc moze na mnie wlasnie dopiero wieksza dawka lepiej dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co to za clen?? mi balkana czy scantela 0,40 wystarczylo i juz byly sidy i efekty mocne

Zmieniony przez - Kalgan w dniu 2011-10-03 15:23:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
balkan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4163
a wczesniej jaki clen miales? kolezka brał clen'a chińskiego gdzie tez jest niby stezenie 0.04mcg i klepala go dawka dopiero 4-5 tabsów ed.. przy kolejnej redukcji bral wlasnie balkana tez 0,04mcg i juz po 2 nim 'nosiło'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
wczesniejszy tez taki sam. z tym, ze zaczynalem od 2 tabletek, potem 3 a pozniej jechalem juz po 4 do konca. i poza drzacymi rekami nie czulem nic. waga costam sobie zleciala, ale nie tego oczekiwalem. dlatego teraz od samego poczatku jade dawka 7 tabletek. i nie wiem, czy to od clena, ale takich zakwasow na calym ciele jakie mam od paru dni nie mailem nigdy :) moze poprostu jakas choroba mnie lapie, albo poprostu clen dziala ;) aham. no i bezsennosc mnie dopadla, kolejny objaw clena. meczace to jest, bo wrocilem z pracy z nocnej zmiany, polozylem sie spac z mysla, ze przespie 9 godzin, a po 4,5h sie obudzilem i za skurczybyka zasnac juz nie moge. wegetuje tak caly dzien i zamulam ;/ do tego doszedl starszny bol glowy drugiego dnia i bol lukow brwiowych, ale tak silny, ze funkcjonowac wogole nie moglem normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4163
to zmniejsz dawke.. i pozostań w takiej, w ktorej sajdy beda znośne.. albo poczekaj pare dni i jak Ci nie przejdzie to wtedy zmniejsz.. przynajmniej ja bym tak zrobił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
klepanie i sajdy nie są tu żadnym wyznacznikiem działania.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 684
a takowe pytanko. kolezanka chce sprobowac wziac clena. nie cwiczy na silowni, choc aktywny tryb zycia prowadzi. ma sens branie clena a nie cwiczenie na silce? pomoze jej w utracie kilogramow jako kobiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
o wlasnie . tez jestem zainteresowany jakie dzialanie bedzie mial clen, ale bez cwiczenia na silce? ogolnie czytalem, ze jest dosc popularny w srodowisku ludzi, ktorzy w szybki i prosty sposob chca pozbyc sie zbednych kilogramow a nie maja na to czasu (praca, szkola) i nie prowadza aktywnego trybu zycia. jak z tym jest?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbiór paru (sensownych) pytań ;]

Następny temat

cyklon

WHEY premium