SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - skutki uboczne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Ej z tym ****kiem to serio jest tak że może się skurczyć? Czemu tak się dzieje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2789
Ja tam clena jadłem wiele razy 240mcg brało się i i nic nie działo się a klepał odpowiednio :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Witam wszystkich :D mam takie pytanie, kolega ostatnio zaproponował mi właśnie Clen na zbicie masy, zachwalał go i w ogóle, ale wole jednak jeszcze się upewnić zanim zacznę go zażywać. Mam plan treningowy na siłownie 3x w tygodniu, dostanę do tego dietę, ale mam lekkie obawy co do tego środka. Czytałem na innych stronach, że jest on nie "toksyczny" itp, ale jest może ktoś kto go już stosował i może pomoże mi z góry dziękuję ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
pozwole sobie odgrzać temat. Ja mam klena z Lyka labs czy jakos tak i mialem brac w pierwszym tygodniu po 40mcg, ale wczoraj wzialem tylko 20mcg bo myslalem ze umre i dzisiaj rano tez wzialem 20mcg, poszedlem na silownie, zrobilem martwy i wiosla i myslalem ze sie porzygam... serce napieprzalo szybki oddech no i mulilo mnie na belta. lapy drza ale nie tylko lapy, lydki to skandalicznie, jak stane na palcach to caly sie trzese :D myslicie ze to minie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94621 Napisanych postów 364595 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669541
pewnie tak,organizm tak zareagował

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W tym clenie jest firmowy dodatek, dlatego tak klepie masakrycznie. Osobiście nie brałem, ale ludki zgłaszali objawy bzp.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
teraz jak sobie polezalem to sie wszystko unormowalo tylko bol glowy zostal, ale w sumie zastanawialem sie czy tego nie odstawic. Ale moze jak pocisne kolejne dni to minie\

PakerZBreslau: objawy czego?

Zmieniony przez - jered w dniu 2014-01-06 15:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Benzylopiperazyna jest prawdopodobnie obok clenu w tabsach LK. Jakie stężenie to tylko wróżbita Maciej wie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
"Mechanizm działania benzylopiperazyny jest zbliżony do MDMA, a efekty działania porównywalne do amfetaminy."

Obydwu substancji zdarzyło mi się dawno temu spróbować... żadna tak nie waliła w dekiel jak ten clen :P

Zmieniony przez - jered w dniu 2014-01-06 15:34:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
tez niedlugo bede wchodzil na clena z LK jak tak dziala to mam nadzeje ze moj tez tak bedzie cisnol :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sam stanabol

Następny temat

jest ktoś z okolic rybnika ?

WHEY premium