SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol - refleksja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
heavyweigh nie polecam Ci brania clenu bez saa
bo się zdziwisz i wkurzysz spadkami...


a po drugie nie rób tego jak jesteś po cyklu.
i nie wiem po co się wbijasz na tak duże dawki,
jaki masz clen? bo środek środkowi nierówny
jak Ci nie drżą ręce i czujesz powera np. 1 dnia to coś jest z nim nie tak.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
IMO wszysko co napisales to nieprawda i wiem to z praktyki a nie z teorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ja lecialem 4x40mcg przez okres okolo 3 tygodni, 2 dni on i 1oFF EC.

spadki byly spore ale sylwetka na duzy plus, zalezy kto w co celuje.
ja chce byc "fitnesowcem" bo pudzianem albo burnejką nigdy nie bede.

zobaczcie na koni co wazą po 110kg w przygotowaniach do zawodow a na scenie do 90.
im tez sporo spada, tylko ze oni maja tego czystego miecha juz sporo. A u mnie niestety jeszcze nie.

rozumiem oskiego TM88 bo jest troche prawdy w tym co pisze- przynajmniej u mnie tak bylo- a bylem na propie :)

ogolnie kuracje na clenie wazam za bardzo udaną i polecam kazdemu.

Hevay powiedz jak na tym lipo 6 black, jak z głową było i nerwami??



Zmieniony przez - bullet77 w dniu 2011-08-27 19:34:48

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
lipo 6 calkiem niezle ale mi bardziej cisnienie podnosilo jak clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
nie jeden na tym forum użył clenu, by antykatabolicznie chronić mięśnie podczas odbloku...

i był to jego najgorszy dzień w życiu... a potem kolejne :)

taka była wiedza - wszędzie i tak trąbią, że jest takim super antykatabolikiem...
jak ch... dosłownie :)

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Nie odczułem żadnych niepokojących objawów podczas używania LIPO 6.
oSKI - mam chińczyka i czuje wszystkie objawy jakie mają być na clenie.
Ja w ogóle nie mam parcia na masę z resztą mam w diecie ok 4200kcal dziennie więc ta redukcja nie następuje aż tak drastycznie.
U mnie liczą się proporcję na tym mi zależy, co do antykatabolika to cały czas lecę na HGH, oczywiście suplementacja okołotreningowa itd.
Jeśli chodzi o wagę to w 10 dni kręcąc 4xpo 30min aero zrzuciłem 1,5kg więc szału nie ma choć po sylwetce widzę sporą różnice.
Z resztą chyba nawet ciężko stwierdzić czy leci mięso czy tłuszcz ja w takich wypadkach patrzę na siłę a ona jest taka sama a czasami in plus.
Minusem clenu dla mnie jest wzmożony apetyt zwłaszcza na kaloryczne rzeczy jak masło orzechowe...
Dodatkowo jeszcze przed clenem dołożyłem 50g ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
clen ma to do siebie, że lubi cukier
gdzieś tu kiedyś wyczytałem o tym i np. na ketozie
efekty były, ale jak dowaliłem do tabsy po bananie to czułem jak się piec włącza :)
chińczyk 0,4 ? kiedyś miał mniejsze stężenie, ale ile tam go jest teraz?
ważne, że działa i czujesz
waga nie jest wykładnią liczy się wygląd. niby 1,5kg, ale może jakieś przyrosty lub poprawiłeś jakość stąd niby tylko 1,5kg, a ciało wyraźnie lepsze... także trzymam kciuki

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
A co sądzicie o użyciu clenu dla osobnika 118kg wagi, w wiekszości jest to masa tluszczowa i woda (tak przypuszczam), chłopak ma tendencję do tycia i jest ogólnie duży, ale ma potężny szkielet, grube kości, wygląda potężnie w ciuchach, jednak bez koszulki jest sporo tłuszczu na brzuchu, cyckach chociaz nabity mięsien też się spod tego przebija. Dodam że wszystko osiagniete zostalo bez saa (po prostu taka budowa ciała, zawsze był po prostu większy od rówieśników taka genetyka). Celem jest zbicie smalcu a później wskoczenie na delikatny cykl propa z winem. Na clenie sporo aero, suplementacja okolotreningowa i dieta na delikatnie ujemnym bilansie kalorycznym (dotychczas diety nie bylo w ogole, wszystko jedzone o tak po prostu, albo niejedzone w ogole mimo to wyniki sa jakie sa a i sila niemala). Jest co zbijać więc myślałem nad clenem w systemie 2dni on/1off 2tyg on/1off. Podczas offu clena zarzucany byłby jakis spalacz, do tego sporo BCAA, Glutaminy i reszty supli w celu minimalizowania spadków.

Zmieniony przez - THOR828 w dniu 2011-08-28 10:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 208 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1923
Tak to ten chińczyk jeszcze z dobrego okresu kiedy miałem do niego dostęp.
Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Jakościowo lepiej ale obwody pewnie w dół choć pojawiające się w miejscach gdzie nawet sobie ich nie wyobrażałem żyły motywują dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
niezle niezle , heavy, tak trzymaj. jest git

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ph po cyklu na saa?

Następny temat

Prop wino tren t3

WHEY premium