SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen pare pytań,wasze opinie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ogolnie przy redukowaniu dobrze dodac jaki anty katabolik- takowym sa SAA lub kreatyna. Jest teoria ze owszem jablczany kreatyny mniej pompuja wode do miesnia. wybór jest twoj. nie oczekuj tez ze przez miesiac redukowania miesnie ci urosna od tej wody. ja wielokrotnie podczas redukcji roznych stosowalem najzwyklejsza i najtasnsza kreatyne. staralem sie zawsze kupowac taka aby byla kreapure.
no i oczywioscie wspopmniane wyzej BCAA- w mojej ocenie suplement numer jeden w szafce kazdego kulturysty.
ja osobiscie polecam BCAA Xtra z altivlaba- doobra cena , dobry smak, rok temu zdobyli tytul suplementu roku

Zmieniony przez - bullet77 w dniu 2012-05-10 01:24:38

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94618 Napisanych postów 364588 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669519
z kreatyn numer jeden dla mnie to green magnitude

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
aha to jeszcze pomyśle nad tą kretką bo ostatnio brałem jabczan przez 2 miechy i teraz tego vpx biorę. A co do BCAA to podstawa ja osobiście mówiąć to na redukcji tyle tego jem heh przez i po każdym treningu i często też dorzucam glutamine chyba że kupie wszystko w jednym to tez spoko. Co do activlaba to miałem na poprzedniej redukcji i też byłem zadowolony z efektów,ceny no i na długo starczało ;) teraz kupiłem biogenixa BCAA spróbuje teraz to.

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
Tej a mieliscie zawroty główy albo coś podobnego w czasie treningów na clenie? bo ja ostatnio biegałem średnio przebiegałem 8km nad jeziorkiem a ostatnio musiałem co chwila robić postój bo nie mogłem ogarnąć poprostu biegłem tak jakbym coś wypił, normalnie nie dało się biec . A jak u was było??

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
lodzianin1
z kreatyn numer jeden dla mnie to green magnitude


w pełni popieram
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym zastępujecie poczciwą Jelfę?

Następny temat

od początku

WHEY premium