SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen Prosze o szybkie odpowiedzi i porady !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Witam. Panowie pisze w imieniu moim i kolegi. Zamówił clen 0.4 i źle go dawkował nie popatrzył ze ma być dawka w mikrogramach a nie w mg. W pierwszym dniu wziął 4 tabletki a w 2 około 7 proszę was o szybkie odpowiedzi. Martwie się o niego a nigdy z czymś takim nie miałem styczności. Ma troche obolałe ciało boli bo gdy dotyka się nad brwiami szyja oraz mieśnie a zwłaszcza nogi. Dajcie mi teraz rady jak mu pomóc oraz jakie dawki czyli ile tabletek ma wziąć.Na szczęscie był na 2 dniu i kazałem mu dziś wziąć tylko jedną.
Czy efekty gdy teraz przejdzie do normalnej będą okej i najważniejsze czy u niego bedzie wszystko w porządku.
Proszę o mądre odpowiedzi gdyż dopiero dzis się dowiedziałem o tej sytuacji. ! Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
Jw
Dodam że specyfik taki jak clen działa na każdego inaczej. Jednego 120mcg ed robi ostro że smsa nie napisze a innego to nie drgnie.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
kiedy wzial te 7?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
tak własnie rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
czyli minelo prawie 36h.. na moje oko najgorszy okres przetrwal, niech sprawdzi sobie cisnienie, jak naprawde zle sie czuje to niech odwiedzi szpital i powie co zjadl.. nie jestesmy tu jasnowidzami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30419
ja tam bym sobie odpuscil na tydzien to i zaczal od poczatku powoli.. i tak sie wlasnie k***a konczy jak ludzie jednostki mylą lub niec zytaja dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
Z tego co mi teraz napisał czuje sie w miare okej mimo tego bólu ale możliwe że to przejdzie i czuje sie juz w miarę okej. Panowie co dalej jak ma dawkować i czy wszystko bedzie okej. ?Powiedział mi ze wczoraj nie czuł się po tej dawce źle mówił ze normalnie chodził biegał był na treningu tylko pod koniec dnia złapała go sennoś i dzisiejszy dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11454
kolega ankieta działu obowiazuje każdego

"Niemożliwe, to słowo dla głupców !!" Napoleon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3363
Ja daje do 3 tabs na dzień i jest ok. Niech zwieksza do tych 3 po pół tab dziennie, no chyba ze efekty uboczne beda go męczyły. A co do tego bólu też tak miałem za pierwszym razem, ciało sie musi przyzwyczaic :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
ZNAWCY napiszcie dokłądnie jak dawkować clen. Ile razy dziennie o jakich porach i ile? Dla mnie i przyszłych pokoleń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCH a badnie teso na cyklu

Następny temat

Sildenafil Actavis 100mg

WHEY premium