SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen Bałkan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
Śmieszy mnie jak ktoś pisze o dawkach 120-160 mg. Taka ilość tej substancji posłała by Cie na tamten świat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
czy ja iwem ja mamobecnie chinczyka i biore160 i lajtowo do200 mozna brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
Może pomyliło Ci się mcg(mikrogramy) z mg(miligramy) ... 160 mcg które bierzesz to tylko 0,16mg. Teraz sobie wyobraź 160 mg w organiźmie. Pikawa siada od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
niektorzy maja rozpisane cykle propa 100ml e2d i zyja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 110 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2296
. Swoją drogą... Propionat z clenem to fajne połączenie, byle by nie przesadzać za bardzo z dawką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
ja zjadłem ostatnio 3tabs clena balcana przed treningiem to nie wiedziałem co się dzieje, do tego ciśnienie 194/127

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21411
Jem ten sam clen teraz, pisany cyrylicą i uważam, że dobrze działa, w moim przypadku przy dawce 80-120mcg. Na przyszłość nie wnikaj co jest w środku, jedz a placebo zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3228
Wiele zależy od organizmu, jeden czuje ostro działanie, a inny ledwo. Dla przykładu, żeby poczuć działanie efki musiałem brać 150mg + 0,5g kofeiny, a są tacy, którzy przy 60mg już nie wyrabiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Jadlem 8 tab czworek balkana.

dzialajacego i nie moglem normlanie usiasc w miejscu zeby sie krzeszlo nie rozlatywalo, robil bdb.

Next time jadlem i byl kibel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
lo k***a do 5 doszedlem w cyklu ale jakos tyg non stop..ale zeby 8..nie ogarnalbym sie a juz napewno z kofeina dodatkowo..

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol i testosteron propianate

Następny temat

Testosterone mix (mieszanki)

WHEY premium