SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clen + kreatyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Witam
Zastanawiam się czy zwykłe mono sprawdzi się jako antykatabolik do
clenu. Jestem zupełnie zielony w tym temacie i mam nadzieje że bardziej doświadczeni koledzy jak wy mi pomogą :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Chyba nie każdy suplement działa na każdego tak samo, jeśli ktoś nie wierzy warto przeczytać.
https://www.sfd.pl/Kreatyna__osoby_odczuwające_działanie_vs_osoby_nie_odczuwający_działania_-t704960.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ankieta działu,a clen nie działa katabolicznie abyś musiał dodawać do niego coś anty katabolicznego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
raz pisze ze trzeba stosowac antykatabolik a raz ze nie bo miesnie nie spadna ,nie wiadomo teraz jak to jest niby bierze energie z bialek ale o glodzie nikt nie chodzi wiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Ja też nie wystawiłem tego tematu bez wcześniejszego zapoznania się z działaniem i kilkoma artykułami na tym forum.
I zaleca się łączenie clenu + wsumie niewiem jak to nazwać (antykatabolika). Dlatego moje zapytanie na temat kreatyny która jak wiemy sprawdza się doskonale jako antykatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
1. WIEK:19
2. WAGA:95
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5 roku
6. DIETA:obecnie ketogeniczna
-białko:200g
-węglowodany:30
-tłuszcz:150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:ok 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Endo
13. STAN ZDROWIA:zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Czy ktoś udzieli mi informacji w tym ważnym dziale jakim jest doping?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
clen nie zje ci mięśni,mozesz dać jakąś formę kretki ale w przypadku wycinki dał bym inną formę jabłczan.Jakieś termogeniki wcześniej brałeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
1. Jabłczan na mnie nie działa
2. Nie nie brałem żadnych, i nie planuje brać clena teraz tylko za 2-3 miesiące. Tylko muszę to sobie jakoś zgrabnie ułożyć, dlatego też pytam teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
Nie brałeś nigdy termogeników, jesteś laikiem w temacie i od razu clen chcesz nap*****lać? Krzyż na drogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Co to znaczy nie działa jabłczan?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
To znaczy że odczuwam to samo przed i po stosowaniu jabłczanu czyli nic.
Źle zrozumiałem to "wcześniej", ze spalaczami jakimi się spotkałem to TSE, Cutting Edge, Dyma-Burn, Therm Line S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki cykl lepszy ??

Następny temat

IZO termin waznosci do maja 2012

WHEY premium