SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cisa94snk / plan na rzeźbę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4608

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zazdroszczę :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
ja osobiście bardzo nie jestem zadowolona z mojej sylwetki jest dużo lepiej niż kiedyś bo byłam raczej większą osobą:D Ale aktualnie bardzo chcę poprawić brzuch, tz. boczki i dolną część pleców. Ogólnie chciałabym poprawić wygląd całej sylwetki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo zawsze jestesmy swoimi najwiekszymi krytykami i wrogami
Generalnie nie odpowiedzilas na pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
nie jestem pewna czy dała bym radę bo w dietach zawsze byłam kiepska:D i mam bardzo mało czasu dlatego kierowałam się gównie w stronę ćwiczeń. ale spróbować mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta jest podstawą odchudzania, bez niej szanse osiągnięcia porządanych efektów są znikome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
aktualnie jem tak:
na śniadanie miseczka płatek z mlekiem nie tuczących( jakieś niecałe 100ml mleka i z 30g płatek), na obiad jedno danie też nie tuczące zawsze w nim są jakieś warzywa, a kolacji nigdy nie jem. W ciągu dnia zawsze zjem jakiś owoc zazwyczaj jabłko. Nie pije żadnych sztucznych napojów, tylko czysta woda czasami herbata.

Tak wiem że podstawą jest dieta bez niej nic ni da się osiągnąć praktycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Tak podliczając mniej więcej
mleko 100ml 50kcal
płatki 30g 110kcal
jabłko 150g 75kcal

+ obiad pewnie w wersji mini jak tak samo nietuczący jak reszta

Wiesz, że to jest głodówka? Jesteś w stanie na tym normalnie funkcjonować? Uczyć się (patrząc na wiek)?!

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no fakt na tej diecie to sie najwyżej zagłodzić można a nie poprawić wygląd sylwetki
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Cisa, to co zrzuciłaś to jedynie woda, trochę mięśni.
Jak tak dalej będziesz się odżywiać, to będziesz wyglądać jak chuda, otłuszczona, trzęsąca się galareta, nie mówiąc już o tym jakie szkody wyrządzisz swojemu szesnastoletniemu organizmowi. Słuchaj koleżanek wyżej, na pewno Cię nie skrzywdzą, i pomogą.

Zmieniony przez - julia_ w dniu 2010-11-24 21:00:53

Juliette has a gun

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[ART] Typy sylwetek kobiecych

Następny temat

Trening dla dziewczyny. Początkująca

WHEY premium