SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciemna strona mocy wzywa [ 1 CYKL ]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Meta nie blokuje a tirubulus zblokowal to ciekawie ciekawie sie robi

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Wez Americanko przestan sie udzielac w tym dziale bo coraz wieksze glupoty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
po propku zrob dobry odblok clom+nolva i najlepiej dodaj jakis atd. np inhibit e lub novedex xt. i za jakis czas uderz na badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
no na odbloku chce wlasnie clom + ewentualnie nolva i zamiast novadexu t-bol, tak czy siak coś z tych zabawek zapodam



Pozdro

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Usunięty przez panalbin za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
chlopaki mam pytanie do tych co bija w uda : D Jak wy cwiczycie nogi ? :D ja po 4-5h od strzalu rewelka ale potem jak mnie ból złapał to do teraz mam problemu z chodzeniem :D hehe, tak sobie mysle bo jutro druga noga będzie, a w czwartek egzamin na C i chyba egzaminatora ostrzegę że mogę mieć zwolnione reakcje : D

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
Panowie mam takie dziwne odczucie jakieś, wbiłem 3ciego strzała rano, a juz po drugim czułem się bez sił na treningu, to samo dzisiaj. Tak się zastanawiam czy w tych ampułkach jest prop hmm. Albo taka pogoda i bez sił człowiek.

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Co do tego uda to po pierwszym biciu dwa dni chodziłem jakby mnie ktoś postrzelił. Podstawowy błąd polegał na tym że wlewałem za szybko. Teraz takie moje bhp to 1. zbić udo (nie czujesz wybicia igły), 2. igle wbić szybko (i próba), 3. wlewać powolutku!!!, 4. potrzymać chwile igłę po wlaniu, 5. wyciągnąć igłę i masować udo ze 2 minuty. I jest git. Ale czasem zdarzy się ból na drugi dzień (może blisko nerwu dany).

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
Krzychu być może z tym że szybko właśnie wlałem sok, 3ci strzał poszedł w ta samą nogę i na razie nie czuję. Co do tego postrzału to się zgadzam ; ) Teraz robię tak że po wbiciu idę wziąć prysznic gorący na uda, a po jakimś odstępie czasu maścią nagrzewającą smaruje i dość fajnie robi, ale mały dyskomfort jest, można się nawet przyzwyczaić.

pozdrawiam

TRAIN HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2721
****a ***ana mać w piątek coś źle shota zrobiłem, myśle że za szybko wlałem sok, to chyba możliwe ze od tego mi udo spuchło i jak tylko wstanę i przejde 2 kroki to tak mnie narywa że ****a patrze tylko gdzie się położyć Dziś natomiast 3 razy wbijałem w lewe :D 2 razy w nerw trafiłem już wiem jakie to uczucie a za 3cim coś mi nie pasowało i musiałem wyciągnąć ^^ no ale za 4 wlazło ładnie i wlewałem spooro czasu. Mam nadzieje że lewa noga będzie sprawna. Strzały robie 0.6x30mm.

TRAIN HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 a szybkość odwyku od kofeiny

Następny temat

jaki ph ??

WHEY premium