SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężki sparing i badanie EEG

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 45
Cześć. Proszę o poradę.
Nigdy nie chciałem pisać takiego wątku, lecz dopadło mnie i nic już nie zrobię. Wróciłem po długiej przerwie do sparingów, zrobiłem tylko jedną rundę bez kasku z chłopakiem około 100 kg. Jeśli chodzi o czyste uderzenia na głowę, to pamiętam minimum trzy, bardzo mocne przyjęte przeze mnie ciosy. Nawet nie zrobiło mi się ciemno przed oczami, ale czułem, że coś jest nie tak.
Minęło kilka dni od sparingu. Minął ten typowy sparingowy ból głowy, jest lepiej niż było, natomiast czuję taki ścisk w głowie, lekkie ogłupienie (?) i łatwo się dekoncentruję. Umówiłem się na badanie EEG i tutaj nadchodzi moment na moje pytania. Na co - w najgorszym wypadku - powinienem być przygotowany? I czy takie badanie to najlepszy wybór? Ono powinno wykryć, co jest nie w porządku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 906 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 217 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24012
eeg może pokazać że wszystko jest okej, jeżeli ból i ucisk i "otępienie" nie miną to leć jak najszybciej na rezonans + tomografię [obydwa najlepiej z kontrastem]. mógł ci się pojawić po tych uderzeniach np. jakiś SAH bądź inne g**** o którym nie wiedziałeś daje o sobie teraz znać. także prędko na to co pisałem i wtedy będziesz wiedział więcej. piszę z własnego doświadczenia i jeszcze raz podkeślam - nie zwlekaj, i nie sugeruj się dobrym eeg tylko zrób to co pisałem. pozdro.


Zmieniony przez - Kurczak666 w dniu 2024-02-27 11:22:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boks w wieku 39 lat

Następny temat

Balacha na reke - ból

WHEY premium