SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudy ale z tłuszczem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Mi trener kazał robić obwodowy trenning i tez zostaje po treningu 30 min na rowerek itp .Ok ułoże dietę tzn postaram się ale dajcie mi jedna wskazówkę przy takiej budowie (188cm i 69 kg wagi) lecieć bardziej w mase czy zgubić ten tłuszcz z brzucha bo niby moje zapotrzebowanie to 2609 kclal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Redukcja zrobi ze mnie jeszcze większego anorektyka a masa znów wyj**.. bęben a tego wlasnie staram sie uniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
panie, 188cm 69kg wagi to anoreksja jest. Jak wypełnisz mięśniem to i się brzuch lepszy zrobi. Ja bym zaczął od jakiejś bezpiecznej ilości kcal, typu 2500 i powoli zwiększał do 3000 i tak trzymał do momentu aż się waga zatrzyma i znowu stopniowo podbijał, potem solidna wycinka "na zero" i sucha masa. Przy tej wadze to nie ma co redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Niby nie ma a bęben jest :) jutro post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
masz zamiar nie jeść? genialne, wlaśnie tak wygląda redukcja według artykułu i dizenników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
Niby nie ma a bęben jest :) W tym tygodniu postara Ułożyć sobie pelny plan diety 3000 kcal bo niby 2600 to moje zapotrzebowanie i podesłać go do oceny. A TEN POST TO BŁĄD PRZY NIEDOKOŃCZONYM ARTYKULE XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 200
A mam takie osobne pytanie czy w dni wolne od treningu mogę robić jakieś ćwiczenia domowe na brzuch czy z tego nic nie wyrzeźbi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
bez sensu, lepiej pójść biegać albo na rower
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy.. Potrzebuje troche Masy

Następny temat

Przedtreningowki pytanie

WHEY premium