SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chivas na odwyku;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
dmuchane ziarno nie jest zdrowe, wiec z wafli najlepiej zrezygnuj

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Nawet nie wiedzialam. Wiec wafle wyrzucamy. Tylko co zjesc zaraz po treningu na szybkiego w aucie?

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Bierzesz 9kg na rękę w wyciskani na klatę a tylko 12 w przysiadzie? Wznosy ramion z 5kg coś chyba technika kuleje.
Widział ktoś Twój przysiad do kontroli techniki?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Ten piatkowy trening to bylo takie w zasadzie zapoznanie. Technika byla sprawdzana. Na poczatku chodzilam na zajeciaz cw na nogi. Grupa byla mala po 5-6 osob max i byl MC ze sztanga, przysiad, przysiad bulgarski, wykroki i instruktor podchodzil i poprawial jak cos bylo nie tak. Wyciskanie juz robie od jakiegos czasu i wiedzialam co wziasc a przysiad to bardziej robilam zeby mu powiedziec dzien dobry i do zobaczenia w piatek. Wyciskanie tez bylo spradzane przez instruktorke.
Tak mysle ze jak jutro znajde chwilke to moze uda sie cyknac fote. Lepiej zeby pare osob sprawdzilo niz jedna.

Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-16 18:40:34

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Pokaż filmik ze wznosów bo ciężko mi uwierzyć w poprawność techniki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
We wznosach znowu z ciezarem przesadzilam. Wiem to i czulam;) bo pod koniec sie juz trzeslam i bardziej reka opieralam. Musze to wszystko dopracowac bardziej.

Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-16 21:33:42

wrzucam zdjecie przysiadu i prosze o wskazowki jak moglabym poprawic jeszcze technike.




Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-17 11:06:46

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Miska na jutro beznadziejna tak samo jak moj dzisiejszy apetyt. Musialam w siebie wmuszac az na wymioty zbieralo. Brak humoru, zgubiona karta, bieganie do banku i niespodziewani goscie. Dobrze, ze udalo mi sie wyrwac wczesniej na silownie bo inaczej nawet tego by nie bylo. Ogolnie dzien zwatpienia. Wpadlo mi dzisiaj pare czeresni. Moze z 10. Nie pamietam juz ile lat nie jadlam.
Po poludniu dowiedzialam sie dlaczego taki nastroj. Pan @ nadszedl. Trening rozpisze jutro. Pokrece teraz hoola to moze humor sie poprawi.

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Wczorajszy trening



Cw 1. Dosc ciezko. Ostatnia seria wykonana juz ze sporym wysilkiem.
Cw 2. Robione na identycznej maszynie co cw1 tylko ze odwrotnie. I tu szlo mi zdecydowanie latwiej. Mysle, ze moglabym jeszcze dolozyc obciazenia.
Cw 3. Zdecydowanie wole wersje stojac na jednej nodze z obciazeniem w jednej rece. Tutaj nie czulam za bardzo jak mi te lydki pracuja. Ot tak sobie posiedzialam i odpoczelam.
Cw 4. Rozpietki. No tak. Obciazenie moglam wziasc wieksze zdecydowanie, ale wolalam popracowac tu technicznie bo rece nierowno mi szly. Zecydowanie jedna silniejsza. Nastepnym razem bedzie ciezej, ale czuje ze bardzo sie polubimy z tym cwiczeniem.
Cw 5. wioslowanie tu w zasadzie nie mam co pisac. Cw ok, ale srednio lubie. Z ciezarem tez sadze ze moglabym pojsc dalej.
Cw 6. Wyciskanie sztangielek stojac- moja pieta achillesowa. Dwie pierwsze serie z 5kg ida dobrze, ale gdy w 3 podnosze do 6 to juz musze sie bardzo kontrolowac zeby sie nie wyginac i trzymac prosto i w tym cw od 3 tyg nie ma progresu. Moze cos doradzicie. Technika sprawdzona, ale jak tylko chce dobic ostatnia serie do 12 powtorzen to ostatnie dwa juz sa slabe technicznie wiec nie zwiekszam.
Cw 7. Uginanie ramion-lubie. Ciagle sie kontroluje zeby sie nie chwiac i czuje przyjemna prace miesni.
Cw 8.Dual axis pull down- nadprogramowo, ale uwielbiam to cw i mysle zeby je zostawic bo bede tesknic.
Cw 8. Jackknife- ogolnie cw na brzuch ida mi dosc latwo. Brzuch to jedyna partia ciala ktora w miare systematycznie cw caly czas. Czuje ze miesnie tam jakies sa, ale przykryte zaspami tluszczu.

Jako ze dzisiaj drugi dzien @ i wieczorem pewnie bede zdychac zrobilam krotki HIIT poki jeszcze sily sa.
5 min rozgrzewka czyli hopsa hopsa
10 min HIIT

20s side mountine climbers
20s side mountine climbers
20s toutouch jumping jacks
20s toetouch jumping jacks
20s side mountine climbers
20s side mountine climbers
20s toetouch jumping jacks
20s toetouch jumping jacks
2min przerwy w ruchu
powtorzone 2x
5min cooldown i rozciaganie

Leciał pot ze mnie strumieniami;/






Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-18 09:57:56

Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-18 11:15:08

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Dzis miska ciut niedojedzona. Corka sie dosiadla i mi pomogla. I dorze bo znowu w buzi wszystko roslo. W TE dni zylabym najchetniej na wodzie i owocach. A tu tyle wpychac w siebie trzeba.
I miska na jutro.
I tak w ogole to ktos tu do mnie zaglada?;(



Dzis biorac prysznic zauwazylam, ze mam zakwasy w dziwnym miejscu. Na wysokosci jak sie konczy mostek, ale tam gdzie zebra sa. Z tego co probowalam wyczytac to pasuje mi miesien piersiowy dolny. Czy to to? Chyba zawdzieczm to rospietkom. Nie pamietam zebym kiedykolwiek miala tam zakwasy.

Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-18 21:22:37

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1603
Trening C z dzisiaj



1. Przysiad bulgarski- 8kg to suma obu sztangielek. Nie skupialam sie tu na obciazeniu tylko na utrzymaniu poprawnej techniki bo lekko momentami tracilam rownowage. Obciazenie w zasadzie tylko dla rownowagi. Jakos mi tak latwiej niz bez.
2. Wspiecia na palce - zmniejszylam ciezar a i tak ciezko. Ostatnia seria to juz tylko wpiecie do gory bez zejscia nizej.
3. Prostowanie nog w siadzie na maszynie- poszukiwanie swojego ciezaru. Skonczylo sie na 40kg a i tak bardzo ciezko.
4. Odwrotne pompki- schodzilam nisko i mysle, ze nast sprobuje dorzucic troche ciezaru. Zobaczymy jak bedzie.
5. Pompki meskie- moje marzenie to zrobic kiedys 3 serie po 15. Moze za pare lat;)
6. Przenoszenie za glowe lezac wzdluz lawki- 3 seria juz bylo ciezko. Musze sprobowac w poprzek lawki. Czy jest duzo ciezej? Czy nie ma znaczenia? Jakos pewniej sie czuje lezac calymi plecami
7. Uginanie ramienia w podporze na pilce- oj tu bylo ciezko. Dzis bez progresu. Zapoznanie z cwiczeniem
8. Unoszenie sztangielek w opadzie - tu bylo ciezko. Nie jestem pewna co do techniki i musze przewertowac youtuba dlatego tez pozostalam przy 3kg
9. Lying dumbell ext.- to cw mnie zaskoczylo. Myslalam, ze bedzie latwiej, ale dalo mi popalic.
10. Sklony boczne- obciazenie 8kg to w jednej rece. Nie wiem wlasnie jak wpisywac czy sumowac czy podawac jak teraz. Tu moglam wziasc duzo wiecej, czulam spory zapas.

I miska na jutro


Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-19 23:23:17

Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-19 23:25:00




Zmieniony przez - Chivas w dniu 2013-06-19 23:29:57

"Good things come to those who work their asses off and never give up."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ściana płaczu - NJU SPAM :-D

Następny temat

Blagam o pomoc

WHEY premium