SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chelsea Londyn vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mecz byl wspaniały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Super mecz, żałuję strasznie, że całości nie mogłem oglądać ale cieszy zwycięstwo strasznie zwłaszcza na Etihad

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żałuj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ja za to widziałem cały i chciałbym zobaczyć mecz Chelsea vs Bayern w LM. Mou taktycznie zniszczył City, choć ci mieli problem po kontuzji Fernandinho, a Demichelis się za bardzo nie sprawdził. Hazard kozacki mecz.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Ja 2 połówke całą widziałem, Demiczelis rzeczywiście bardzo słabo, gra Maticia mi się podoba bardzo

Navas jedną kozacką akcje skręcił, jak tak lob podanie zasadził niczym Xavi czy Iniesta przeciwko Polsce



Zmieniony przez - Pjecupov w dniu 2014-02-04 23:16:35

Kręci młynarz fletem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nastasic porażżżżżka. ewidentnie sobie nie radził w obronie CITY. Ale myślę że City barcelone zmiażdży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie wiem, czy zmiażdży, ale jeśli Barca będzie grała tak słabo w pressingu jak z Valencią i wrócą Fernandinho oraz Aguero to mają duze szanse wygrać. Właściwie największym atutem Chelsea przeciwko City był właśnie pressing spod którego gracze City nie potrafili wyjść. Chelsea mogła wygrać co najmniej 3 bramkami.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17482 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196585
Pożyjemy zobaczymy,jak będzie..Z tego co czytałem to Fernadinho i Kun na pierwszy mecz raczej nie zdążą ale ile w tym prawdy?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
dzisiaj czytalem ze Brazylijczyk bedzie gotowy a Kun nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35178
Hazard w formie i pierwsze miejsce w PL, miodzio

Kręci młynarz fletem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Transfery vol.2

Następny temat

Nadaję Się ?

WHEY premium